Wsparcie

Open search

LT27D590CW/EN - nagrywanie programów?

Highlighted
ROZWIĄZANE
Pathfinder

Cześć wszystkim, mam pytanie dotyczące posiadanego przeze mnie monitora LT27D590CW/EN od strony użyteczności jako TV - czy posiada on funkcję nagrywania, zatrzymywania i cofania oglądanych programów telewizyjnych?? Próbowałem to znaleźć, ale niestety bezskutecznie.

♫♪ to co się dzieje, naprawdę nie istnieje ♫♪
1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
Explorer

Siema,

Wiesz zaciekawił mnie twój post, więc  postaram się udzielić pomocy. Patrzyłem sobie monitory z funkcją telewizora i widzę, że firma Samsung nie ma takich które posiadają funkcję PVR, bo o to zapewne pytasz tak?

Z tego co widzę podany przez Ciebie model ma tylko "Tryb Piłka nożna":

Ten tryb pozwala na optymalizację warunkow oglądania zawodow sportowych.

•• a (Powiększenie): Wstrzymanie odtwarzania i podzielenie obrazu na 9 części. Wybierz część, aby ją powiększyć.

Naciśnij przycisk ponownie, aby wznowić odtwarzanie.

Wspomniane nagrywanie służy wyłącznie to tego celu. Nagrany materiał nie może być np. potem skopiowany na PC w celu ponownego odtworzenia, wiem bo sam sprawdzałem

Pozdro, 3ym się ciepło w te mroźne dni

2 ODPOW. 2
Explorer

Siema,

Wiesz zaciekawił mnie twój post, więc  postaram się udzielić pomocy. Patrzyłem sobie monitory z funkcją telewizora i widzę, że firma Samsung nie ma takich które posiadają funkcję PVR, bo o to zapewne pytasz tak?

•• a (Powiększenie): Wstrzymanie odtwarzania i podzielenie obrazu na 9 części. Wybierz część, aby ją powiększyć.

Wspomniane nagrywanie służy wyłącznie to tego celu. Nagrany materiał nie może być np. potem skopiowany na PC w celu ponownego odtworzenia, wiem bo sam sprawdzałem

Pozdro, 3ym się ciepło w te mroźne dni

Pathfinder

FranQ napisali:

Siema,

Siemano FranQ, tak dokładnie mi o to chodziło.

O tym nie wiedziałem, więc dzięki za przydatne info

Pozdro!

♫♪ to co się dzieje, naprawdę nie istnieje ♫♪
Autorzy z największą liczbą like