Wsparcie

Open search

LC24FG70FQUXEN - FIOLETOWY OBRAZ

New Member

Dzień dobry,

zakupiłem monitor LC24FG70FQUXEN przy szybkim obracaniu kamery obraz odtwarzany zamienia się na fioletowy. Jest to czesto powtarzający się błąd produkcyjny w tym modelu. Według Niemieckiego oddziału SAMSUNG udało się naprawić owy błąd poprzez wgranie programu czy to samo jest możliwe u nas w polsce ? Czy powinienem oddać monitor do serwisu z powodu błędu fabrycznego ?

2 ODPOW. 2
Superuser II
Superuser II
Skoro jest możliwość aktualizacji softu monitora w serwisie, to chyba odpowiedź jest oczywista.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
Expert

Hej,

w tym przypadku konieczne będzie przesłanie monitora do autoryzowanego serwisu Samsung. W celu wygenerowania zgłoszenia serwisowego zachęcam do kontaktu telefonicznego z infolinią pod numerem tel.: 801-172-678 lub 801 1Samsung*.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, zaakceptuj ją jako rozwiązanie albo kliknij like!

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, zaakceptuj ją jako rozwiązanie albo kliknij like!

Sprawdź nowy dział Wideo i podziel się opinią.
Autorzy z największą liczbą like