Wsparcie

Open search

Jak zgłosić reklamacje za pomocą formularza zgłoszeniowego

Apprentice

Hej,

na tym forum zostałem poproszony o wysłanie informacji odnośnie mojego zgłoszenia reklamacyjnego (stworzonego przez Samsunga), jednak za nic w świecie nie mogę poradzić sobie z formularzem zgłoszeniowym. Konkretnie chodzi o  www.samsung.com.pl → Wsparcie → Kontakt z nami → Kontakt z Działem Reklamacji.

Nie działa dodawanie załączników ("Error while uploading file"). Uprzedzając pytania, tak, używam dozwolonych formatów. Samo wysłanie formularza zgłoszeniowego nie działa ("Tried to send data without session").

Nieukrywam, że najłatwiej byłoby gdybyście podali adres e-mail na który mogę wysłać maila bo i nie jestem organiczony ilością znaków i mogę wcałości opisać sprawę, ani nie jestem narażony na wasze niedziałające usługi o niewątpliwie niskiej jakości.

3 ODPOW. 3
Navigator

Cześć @Szym,

Jeżeli przy załączaniu plików użyłeś podanych formatów i wytycznych (maksymalnie 5 plików o rozmiarze do 10 MB, w formatach: txt, doc, gif, png, jpg, jpeg, tif, tiff, docx, pdf.), a mimo to wciąż występuje problem, zapraszam do kontatu z infolinią: (http://www.samsung.com/pl/info/contactus.html). Na etapie wypełniania formularza i określania tematu możesz skorzystać również z naszego czatu internetowego:

formularz.PNG

W kwestii kontaktu drogą mailową, wczoraj o 10:30 została wysłana do Ciebie wiadomość od naszego działu zajmującego się reklamacjami (na wskazany w informacji prywatnej adres).

Dzięki, że jesteś z nami! Jeśli odpowiedź była pomocna, zaakceptuj ją jako rozwiązanie albo kliknij kudo!
Apprentice

Tak, użyłem zalecanych formatów i nie przekroczyłem dopuszczalnej ilości ponieważ niezałączyłem żadnego. Na stronie macie informacje, że ze względu na dużo ilość zgłoszń odradzacie kontakt za pomocą infolini.

Dzięki za informacje o czasie.

Tak, to prawda, została wysłana wiadomość mailowa jednak na opatrzona następującą stopką:

"Prosimy nie odpowiadać na niniejszego maila, gdyż został on wygenerowany automatycznie z systemu. 
W przypadku dalszej korespondencji bardzo proszę o powołanie się na numer sprawy oraz kontakt poprzez jedną z poniższych możliwości:
1.         Listownie na adres: Samsung Electronics Polska Sp. z o.o., Dział Reklamacji, 
ul. Postępu 14, 02-676 Warszawa;
2.   Faksem na numer 0 22 607 44 48;
3.   Mailowo poprzez formatkę zgłoszeniową: www.samsung.com.pl → Wsparcie → Kontakt z nami  → Kontakt z Działem Reklamacji."

Co oznacza, że nie mam odpowiadać na tego maila. @MateuszN zdaje się, że nie zrozumiałeś mnie więc pozwól, że wyjaśnie - prosząc o adres mailowy chodziło mi o taki adres na którę będę mógł odpisać i dodatkowo ktoś to przeczyta moją wiadomość i nawet odpowie na nią. Czy możesz mi pomóc w tej kwestii?

Navigator

@Szym

Jedyne możliwe formy kontaktu w Twojej sprawie zostały przeze mnie wcześniej wskazane, jak również znajdują się w zacytowanym przez Ciebie mailu. Nie mamy zgłoszonego problemu globalnego w temacie braku możliwości wysłania formularza reklamacyjnego. Zalecam próbę na innym komputerze/przeglądarce lub kontakt z infolinią.

Dzięki, że jesteś z nami! Jeśli odpowiedź była pomocna, zaakceptuj ją jako rozwiązanie albo kliknij kudo!
Autorzy z największą liczbą like