Wsparcie

Open search

Druk dwustronny M2026

ROZWIĄZANE
First Poster

Hej,

Mam problem z drukowaniem dwustronnym w Samsung xpress m2026. W ustawieniach zmieniłem na two-sided print. Drukarka najpierw wydrukowała strony nieparzyste a później nieparzyste ale nie zaczeła migać ikonka na drukarce żeby ściągnąć papier z podajnika i włożyć z powrotem do papieru.

Proszę o pomoc. Zrzut ekranu 2018-09-06 o 03.24.32.png

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
Highlighted
Expert

Hej @rysio889,

Od dnia 01.11.2017 dywizję drukarek i sprzętu drukującego produkowanego do tej pory przez Samsung sprzedano do firmy Hewlett-Packard. Wszystkie pytania dotyczące wsparcia technicznego, oraz zgłoszenia gwarancyjne na drukarki należy kierować za pośrednictwem kanałów kontaktowych firmy Hewlett-Packard.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, zaakceptuj ją jako rozwiązanie albo kliknij like!

Sprawdź nowy dział Wideo i podziel się opinią.
3 ODPOW. 3
DamianK Moderator
Moderator

@MateuszW1 znajdzie się jakaś rada w tym przypadku?

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, zaakceptuj ją jako rozwiązanie albo kliknij like!

Zajrzyj na nasz dział wideo! | Spotkanie Społeczności Samsung | Relacja z IFA2018
Highlighted
Expert

Hej @rysio889,

Od dnia 01.11.2017 dywizję drukarek i sprzętu drukującego produkowanego do tej pory przez Samsung sprzedano do firmy Hewlett-Packard. Wszystkie pytania dotyczące wsparcia technicznego, oraz zgłoszenia gwarancyjne na drukarki należy kierować za pośrednictwem kanałów kontaktowych firmy Hewlett-Packard.

Sprawdź nowy dział Wideo i podziel się opinią.
First Poster

Dziękuję za informacje

Autorzy z największą liczbą like