Wsparcie

Open search

Dane potrzebne do zgłoszenia naprawy

Highlighted
Expert

 


Pomimo ogromnego nacisku Samsung na produkcję urządzeń wysokiej jakości, czasami zdarza się, że w trakcie trwania gwarancji sprzęt ulega usterkom. W takiej sytuacji obowiązkiem Samsung jako gwaranta jest darmowa naprawa. Oczywiście nie każda usterka jest objęta gwarancją. Szczegółowe warunki gwarancji i listę usterek nieobjętych darmową naprawą znajdziecie, korzystając z poniższego linku:


http://www.samsung.com/pl/support/warranty/

Okres gwarancji sprzętu wyznaczany jest na podstawie dokumentu zakupu. Może nim być zarówno paragon, jak i faktura wystawiona przez sprzedawcę w sklepie.


Monitory posiadające usterki gwarancyjne można zgłosić za pomocą infolinii wsparcia technicznego pod numerem: 801-172-678. W trakcie rozmowy z konsultantem zostanie przeprowadzona podstawowa diagnostyka sprzętu. W przypadku usterek dotyczących matryc możecie zostać dodatkowo poproszeni o dosłanie zdjęć za pomocą formularza kontaktowego (http://www.samsung.com/pl/info/contactus/). Przed połączeniem z infolinią koniecznie trzeba przygotować:

-pełny model urządzenia

-numer seryjny sprzętu (składający się z piętnastu znaków)

-datę zakupu.

Pod wskazany przez klienta adres zostanie w ciągu trzech dni roboczych wysłany kurier. Podejmie on trzy próby odbioru sprzętu celem przewiezienia go do serwisu. Przed przyjazdem kuriera należy zapakować monitor w taki sposób, który zapewni mu bezpieczny transport. Do pudełka dodatkowo trzeba dołączyć dowód zakupu urządzenia.


Analogiczna procedura występuje w przypadku napędów optycznych.

Dyski SSD oraz karty pamięci można oddać na naprawę gwarancyjną za pośrednictwem sklepu, w jakim zostały zakupione. Przesyłane są wówczas bezpłatnie bezpośrednio do autoryzowanego serwisu na naprawę gwarancyjną.

 

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, zaakceptuj ją jako rozwiązanie albo kliknij like!

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, zaakceptuj ją jako rozwiązanie albo kliknij like!

Sprawdź nowy dział Wideo i podziel się opinią.
2 ODPOW. 2
First Poster

Czy dokumentem potwierdzającym zakup może być faktura VAT marża?

Hotshot

@zalandokmat  Dokument ten może nie uprawniać do skorzystania z gwarancji na urządzenie.

Autorzy z największą liczbą like