Wsparcie

Open search

Co wybrać ... ?

First Poster

1)Dla oprogramowania 3Dmark Fire Strike test wydajności grafiki wyniósł 5555 pkt. W przypadku testu na grze GTA V przy rozdzielczości 1920 × 1080 i wysokich szczegółach grafiki średnia ilość klatek na sekundę wynosiła 25. - Czy uważasz, że test wydajnościowy to tylko informacje o grafice, no to wiele przed tobą drogi ekspercie.

2.) Sprzęt posiada aktywne chłodzenie. - Pewnie, że posiada aktywne ... brawo podpowiem ci jeszcze, że na bank i pasywne jak każdy układ komputerowy. Co to za odpowiedz ... 

1- Aktywne - ile ich jest, gdzie są wyloty, jakie układy chłodzą, jakiej są wielości
2- Pasywne - ile ich jest, jakie układy zajmuje.

3.) Istnieje możliwość wymiany procesora i instalacji dodatkowych kości ram. - Brawo, no ale na jakie układy, jaka jest podstawa do procesora, jakie złącze na pamięć ram, tu dodatkowa podpowiedz ... pewnie mogę i zmienić dysk ... no to na jaki dysk maksymalnie HHD/SSD. Czy mogę mieć dual dysk? - naprawdę tak trzeba pisać tu na forum, jak dziecko, by uzyskać informacje ...

4.) Produkt jest dostępny jedynie na rynku amerykańskim, w związku z tym naprawa gwarancyjna na rynku Polskim nie będzie dostępna. - No tu widze, że informacja coś mówi, no ale jak jednak kupię to, jak będzie wyglądała gwarancja w Ameryce - czy tak trudno dostać całą odpowiedz ...

5.) Rozmiar matrycy: 15.6, typ: FHD LED, rozdzielczość 1920x1080, jasność 250 nitów; Proporcje ekranu 16:9. - no tu coś uzyskałem.

6.) Maksymalna ilość RAM, do jakiej można rozszerzyć ten laptop to 32 GB. Dwa sloty przewidziane do rozszerzenia pamięci. - czyli 2x po 16G obsłuży mi system i ten laptop, spoko. Jakie ramy SO-DIMM ... serio jak dziecko.

7.) Dowolny napęd zewnętrzny wyprodukowany przez firmę Samsung, np. SE-208AB. - ok, dziękuje.

8.) Prędkość to LAN 10/100/1000 Mbps. - tu chyba jest mały żarcik, to znaczy, że nie ma karty 1G, czyli 1024 MG - wow, teraz to żenada.

9.) Maksymalna rozdzielczość to 1920x1080 - Czego podajesz mi znowu rozdzielczość matrycy jak się pytam o wyjście zewnętrzne - Czyli np. w 3840 x 1080 mogę sobie pomarzyć ... to, co to za gamingowy laptop, jak ma taką słaba rozdzialczość.

10.) W stanie spoczynku laptop osiąga temperaturę około 22 stopni Celsjusza. Przy lekkim obciążeniu, np. przeglądaniu internetu sprzęt może nagrzewać się do ~28 stopni Celsjusza. W trakcie gry w GTA V temperatura średnio wacha się na poziomie ~41 stopni Celsjusza. Firma Samsung nie produkuje zewnętrznych układów chłodzących i nie dedykuje żadnego konkretnego modelu innego producenta. - Przepraszam, że nie uwierzę w to, co tu przeczytałem, w spoczynku 22 stopnie ... nie ma opcji, lekkie obciążeniu 28, nie ... każdy procesor zwykle działa przy normalnym użytkowaniu około 55 stopni, a ty mi piszesz, że "...W trakcie gry w GTA V temperatura średnio wacha się na poziomie ~41 stopni Celsjusza...". Nie ... Nie .. i jeszcze raz NIE.

Mam już dość, nie kupię tego laptopa ... chyba nie muszę nawet pisać dlaczego (moje wypowiedzi mówią same za siebie). Drodzy ludzie na forum, sami oceńcie ten temat ...

Autorzy z największą liczbą like