Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

suszarka dv90m5200w nie grzeje

(Temat utworzony: 17-10-2017 01:01 PM)
2443 Wyświetlenia
Tekla
Student
Opcje

Witam po tygodniu użytkowania moja nowa suszarka przestała suszyć, mam wrazenie ze nie grzeje i ubrania mimo tego ze ustawienia sa prawidłowe i załadowanie małe sa nadal wilgotne, oczyściłem i filtr i wymiennik ciepła i nic to nie dało, suszarka nie nagrzewa sie mimo tego ze program jest suszenia ciepłym powietrzem

0 Like
7 Odpowiedzi
MarekZ
Voyager
Opcje

W tej sytuacji najlepiej zgłosić usterkę. Jeżeli suszarka jest jeszcze na gwarancji, to skontaktuj się z Infolinia.

Przygotuj dokumenty jak dowód zakupu. Przydadzą się też takie dane jak kod modelu i numer S/N które są na naklejce znaminowej.

Zgłoszenie usterki może odbyć się również elektronicznie poprzez portal Cyber Serwis na tej stronie:
https://mcybersvc1.samsungcsportal.com:83/pl/


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, zaakceptuj ją jako rozwiązanie albo kliknij like!
0 Like
Tekla
Student
Opcje

Usterka została zgłoszona, czekałam tydzień na technika który sprawdzi w czym jest problem, w wyznaczonym dniu nikt sie nie pojawił, przeproszono mnie tłumacząc niedopatrzeniem ze nikt do mnie nie zadzwonił i nie odwołał przyjazdu, nastepny termin kolejny tydzień... Pan ktory wkoncu sie pojawił stwierdził awarie sprężarki... moim prawem było rzadanie wymiany na nowy sprzet. Samsung rozpatrzył to i odmówił wymiany bo terminy kiedy mogła byc wymiana wadliwego sprzętu został przekroczony... żenada!!!

ja od 3 tygodni mam niesprawna suszarkę i zgłaszałam to pare dni po zakupie i to nie z mojej winy pojawia sie serwis u mnie dopiero po około 2 tygodniach od zgłoszenia usterki. Jestem totalnie rozczarowana firma samsung nikomu nie polecam i na pewno ostatni raz kupiłam sprzet tej marki

Michal_P
Voyager
Opcje

Cześć Tekla,

wysłałem do Ciebie wiadomość prywatną.

Czekam na info zwrotne.

MichalP

0 Like
MarekO
Student
Opcje

Coś złego się stało z taką fajną firmą ostatnio? Nie rozumiem polityki obecnej. Przede wszystkim powinno się więcej ludzi na infolini atrudnić . mam wrażenie że 1-2 osoby na całą Polskę odbierają telefony.,Tak nie powinno być przy tak dużej firmie i takiej ilości sprzętu sprzedawanego w Polsce

Dodzwonić się  = cud

0 Like
Michal_P
Voyager
Opcje

Cześć MarekO,

gwarantuję Ci, że naszej infolinii bracuje więcej niż 1-2 osoby, zapraszam do kontaktu nie powinno być problemu z połączeniem z Konsultantem. Dodatkowo wysłałem Ci wiadomość prywatną. Proszę o odpisanie.

MichałP

0 Like
Miroslaw10
First Poster
Opcje
Musze potwierdzic iz nie funkcjonuje ta info linia.
Mam tez problem z promocja. Nie ma mozliwosci wpisania w formularzu " Kraj " w Adresie a wiec nie ma go jak wysłac bo system odrzuca go. Probowalem na wszystkie sposoby ale nie udaje sie. Dostalem maila od samsunga by wyslac ponownie formularz. Pytam jak jezeli go nie moge wypelnic.
0 Like
Michal_P
Voyager
Opcje

Cześć Miroslaw10,

Konsultant odzwonił do Ciebie. Czy udało się rozwiązać niedogodność z formularzem ?

Jeżeli będziesz potrzebował pomocy, odezwij się poprzez forum lub bezpośrednio do infolinii.

Nie powinno być problemu z połączeniem.

MichałP

0 Like