Wsparcie

Open search

rb37k6032ss zamarzają produkty

First Poster

Witam

Posiadam taki o to model chłodziarko-zamrażarki i mam problem z szufladą przeznaczoną na warzywa w chłodziarce a mianowice po prostu one tam zamarzają dzieje się podobnie nawet z jogurtami...

Jaka jest przyczyna ?

3 ODPOW. 3

Cześć @dawid64,

Jaką temperaturę masz ustawioną w chłodziarce?

Szuflada Fresh Zone ma za zadanie utrzymywanie niższej temperatury i jest ona zwykle zbliżona do zera. Bo rozumiem, że o tą komorę pytasz?

Sprawdź również, czy tylna ścianka komory nie jest przystawiona produktami.

Dodatkowo informacja o zabudowie urządzenia i czasie eksploatacji pozwoli mi coś więcej w Twojej sprawie powiedzieć.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, zaakceptuj ją jako rozwiązanie albo kliknij like!

Sprawdź nowy dział Wideo i podziel się opinią.
First Poster

temperatura to 4 stopnie. chodzi mi o szuflade która jest pod ta na której pisze fresh zone... na tej o której pisze widnieją jedynie 3 rysunki warzyw. chłodziarka nie jest zabudowana tylko wolnostojąca a czas jej eksploatacjo to około roku

Cześć @dawid64,

Dzięki za informacje. Spróbuj wykonać najpierw reset urządzenia (odłączyć od prądu na 5-10 minut). Następnie ustaw temperaturę 7 stopni i sprawdź jeszcze czy to przymrażanie nadal występuje.

Jeśli problem powróci pozostaje zgłosić usterkę na infolinii pod numerem 801 172 678.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, zaakceptuj ją jako rozwiązanie albo kliknij like!

Sprawdź nowy dział Wideo i podziel się opinią.
Autorzy z największą liczbą like