Wsparcie

Open search

lodówka rs7768fhcbc ile wystaje poza oś

ROZWIĄZANE
Apprentice

Witam,

po otwarciu drzwi do lodówki RS7768FHCBC ile ta wystaje poza kąt prosty swojej osi?

Pozdrawiam

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania

Cześć @rudobrody1,

Model lodówki RS7768FHCBC jest urządzeniem wolnostojącym. Zatem wymaga zachowania odległości wentylacyjnych dla prawidłowej pracy. W przypadku tego modelu każdy bok i tył powinien mieć zapewnioną odległość minimum 5 cm od zabudowy, obudowy czy też ściany. Ta odległość zapewni również nie zachodzenie drzwi na inne elementy wystroju wnętrza

Wymiar o który pytasz nie jest nigdzie podawany. Właśnie ze względu na konieczność zachowania wentylacji nie jest on znaczący dla instalacji sprzętu.

Poniżej wycinek z instrukcji dotyczący odległości:

rb77post.PNG

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, zaakceptuj ją jako rozwiązanie albo kliknij like!

Sprawdź nowy dział Wideo i podziel się opinią.
4 ODPOW. 4
DamianK Moderator
Moderator

Cześć @rudobrody1

W tym temacie pomoże Ci jeden z naszych ekspertów z sprzętu AGD. @MichałJ @Aleksandra_S_W @EwaK doradzicie?

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, zaakceptuj ją jako rozwiązanie albo kliknij like!

Zajrzyj na nasz dział wideo! | Spotkanie Społeczności Samsung | Relacja z IFA2018

Cześć @rudobrody1,

Model lodówki RS7768FHCBC jest urządzeniem wolnostojącym. Zatem wymaga zachowania odległości wentylacyjnych dla prawidłowej pracy. W przypadku tego modelu każdy bok i tył powinien mieć zapewnioną odległość minimum 5 cm od zabudowy, obudowy czy też ściany. Ta odległość zapewni również nie zachodzenie drzwi na inne elementy wystroju wnętrza

Wymiar o który pytasz nie jest nigdzie podawany. Właśnie ze względu na konieczność zachowania wentylacji nie jest on znaczący dla instalacji sprzętu.

Poniżej wycinek z instrukcji dotyczący odległości:

rb77post.PNG

Apprentice
Dziękuje
Highlighted

@rudobrody1,

Cieszę się, że mogłam pomóc.

Gdyby pojawiły się dodatkowe pytania zapraszam

Autorzy z największą liczbą like