Wsparcie

Open search

Samsung EcoBubble WW70K5210VW - warczy jak wiertarka

Apprentice

Dzień dobry,

od czerwca 2018 jestem szczęśliwym posiadaczem pralki EcoBubble WW70K5210VW, ale już od listopada tego samego roku pralka zaczęła wydawać dźwięki jak wiertarka - odsyłam do filmu, który nagrałem - https://www.youtube.com/watch?v=_ikWVt_ng3M 

Na filmiku odpalone jest pranie codzienne z bąbelkami, które powinno trwać 1h 40min.

Ten dźwięk nie pojawia się wyłącznie na początku prania (widziałem wątek związany z hałasem z pompki do robienia eko bąbli). Kilka prań temu pralka domagała się eco czyszczenia bębna, co oczywiście zostało zrobione. Dźwięk, o którym tu piszę nie pojawia się zawsze, przez kilka prań go nie było, teraz znowu wrócił.

Czy powinienem zgłosić sprawę do serwisu? Może ktoś miał podobny problem?

5 ODPOW. 5
Legend

@piotrszymanskiMoże wyślij e-maila i załącz nagrany film.

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Apprentice
Dobry pomysł - tak zrobiłem. Dzięki!

Cześć @piotrszymanski,

Dzięki @vdsl2 za podpowiedź.

Jeśli przekazałeś już sprawę do weryfikacji przez techników zaczekaj chwilkę na odpowiedź. Napewno będzie ona najbardziej rzetelna.

Editor7.gif

Czy wiesz już wszystko o nowym Note10 i Note10+?

Komputer, konsola do gier, kamera do epickich filmów i inteligentne pióro w jednym mobilnym urządzeniu!

GALAXY UNPACKED