Wsparcie

Open search

Promocja Samsung Produkty do Zabudowy 2017

Cześć wszystkim!
Często pojawiają się pytania i wątpliwości dotyczące promocji Samsung "Produkty  do zabudowy". Postaram się kilka kwestii wyjaśnić.
Sprawa pierwsza - czas trwania promocji.
Akcja zakończyła się 12.11.2017 - to był ostatni dzień kiedy można było zakupić sprzęt.
Rejestracja.
Należało dokonać do 26.11.2017.
Po rejestracji w ciągu maksymalnie 7 dni roboczych Twoje zgłoszenie powinno zostać rozpatrzone (łącznie z odpowiedzią).
Jeżeli mail zwrotny nie dotarł skontaktuj się z Operatorem promocji  pod adresem cashbackzabudowa@ms.cursor.pl . Czas na odpowiedź w sprawie reklamacji to 14 dni roboczych.
Jeśli nadal nie otrzymałeś odpowiedzi zadzwoń na Infolinię Samsung (801-172-678 ) w celu ustalenia statusu zgłoszenia. Konsultanci zweryfikują to od razu bądź ustalą dla Ciebie tę informację i oddzwonią.

Przyznanie nagrody nastąpi po upływie 30 dni, nie później niż 5.01.2018 roku.

Editor7.gif

Czy wiesz już wszystko o nowym Note10 i Note10+?

Komputer, konsola do gier, kamera do epickich filmów i inteligentne pióro w jednym mobilnym urządzeniu!

GALAXY UNPACKED
Dołącz do dyskusji o Note10!

65 ODPOW. 65
Explorer

Dziś mamy 5 stycznia ,a pieniędzy na koncie nie mam.Co mam zrobić w tej sytuacji??

Explorer

Dziś jest 5 stycznia,czyli ostatni regulaminowy dzień na otrzymanie przelewu na konto.Ja nie dostałam pieniędzy.Mam potwierdzenie i na mailu i na koncie klienta, że moje zgłoszenie jest prawidłowe i zwrot 500 zl się należy.Czy ktoś z Państwa ma taki problem jak ja?Jednocześnie muszę zaznaczyć,że jestem zbulwersowana takim obrotem sytuacji.Wiele razy brałam udział w promocjach innych producentów i nigdy do tej pory nie było z tym problemów.

New Member

Witam.... Też nie dostałem a dawno już kupowane i koleznaka kupowała też nie otrzymała do dzisiaj zwrotu... 

Explorer

Ja kupiłam 19 wrzesnia a zarejestrowałam się 21.

New Member

może ten termin 05.01.2018 to jest czas ostateczny na wysłanie przelewu..... zobaczymy czy w poniedziałek bedzie na koncie ale żadnej informacji że przelew poszedł nie wyslali mi..

Explorer
Miejmy nadzieję,że tak jest.Poczekamy do poniedziałku .
Highlighted
Apprentice

Witam. Jest 5 styczeń 2018 godz. 23:13. Zarejestrowałem się w promocji Samsunga 6 listopada a akceptację zgłoszenia otrzymałem w dniu 13 listopada. DO TEJ PORY NIE OTRZYMAŁEM ZWROTU CASHBACK. Widzę że firmie samsung nie zależy na opini. 

Explorer

Ja rejestrowałam się 19 września.

Apprentice

Ja również nie dostałem zwrotu CASHBACK. W regulaminie jak i w informacji od Samsunga wyrażnie piszą:

"Zwrot zostanie zrealizowany za pośrednictwem przelewu bankowego na wskazany w formularzu zgłoszeniowym numer rachunku bankowego w terminie po 30 dniach od daty akceptacji zgłoszenia, jednak nie później niż do dnia 5 stycznia 2018 r."

Więc wątpie aby czekali z przelewami do wszystkich uczestników na ostatni dzień. 

Autorzy z największą liczbą like