Wsparcie

Open search

Problem z pralka samsumg wd80j5a10aw nie suszy

First Poster

Witam serdecznie wczoraj przyjechala do mnie pralko suszarka .Wiec jak kazdy uzytownik wykonalam wszystko wedlug instrukcji kalibracja itd.  Wstawiam pralke z opcja suszenia po prawie 5 godzinach pracy otwieram pralkę a tam ciuchy gorące ale nie wywirowane masakra .podchodzę to drugiej proby z innym usawieniem wywirowalam pranie wsawiam znów teraz ręczne ustawianie suszenia suszy .po kolejnych godzinach znow pranie mokre i to tak jakby nie wypomywala wody .wiec tak wyczyszczsm filtr i znów probuje niestety rano wstaje a tam ta sama sytuacja. Co teraz ? Co mam zrobic .nie chcem tego sprzetu jezeli zaplacilam chociaż wymagam.a nie bede jeszcze sie męczyła .

3 ODPOW. 3
Highlighted
Legend

@izabelaikamilProponuje Ci kontakt ze sprzedawcą gdzie sprzęt został zakupiony lub z infolinią Samsunga tel 22 607 93 33 celem diagnozy/naprawy.

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

First Poster
Dziękuję dodzwonilam sie do samsunga opisałam klopot maja przyjechac do nas technicy .Musze przyznac ze obluga przez telefon bardzo konkretna i chetna do pomocy duzy plus dla firmy samsung .Myślałam ze bedzie gorzej ale obsluga na wyzszym poziomie .

Cześć @izabelaikamil,

Cieszę się, że jesteś zadowolona z obsługi telefonicznej. Przekażę konsultantom te miłe słowa

Daj znać jak zakończyła się naprawa.

Jeśli uważasz, że odpowiedzi w Twoim temacie były pomocne daj „lajka” i kliknij „zaakceptuj jako rozwiązanie” pod postem wybranego użytkownika. Daje to satysfakcję i motywację do pomocy innym w kolejnych postach 

Editor7.gifCzy wiesz już wszystko o nowym Note10 i Note10+?

Komputer, konsola do gier, kamera do epickich filmów i inteligentne pióro w jednym mobilnym urządzeniu!

GALAXY UNPACKED