Wsparcie

Open search

Problem z Add Wash

ROZWIĄZANE
Apprentice

Witam. Mam problem z pralka. Podczas prania zgodnie z instrukcją zatrzymuje pranie, otwieram Add Wash, dorzucam pranie, zamykam i włączam dalej start. Wszystko ok ale pralka nie rusza dalej. Nawet po dłuższym czasie, po kalibracji i na każdym możliwym programie dzieje się tak samo. Czy ktoś tak miał i znalazł rozwiązanie?

2 ZAAKCEPTOWANYCH ROZWIĄZAŃ ()

Zaakceptowane rozwiązania
Highlighted
Expert

Cześć Inezz,

Jeżeli urządzenie jest w okresie gwarancyjnym to zapraszam Ciebie do kontaktu z infolinią +48 22 607-93-33, konsultant wyśle do Ciebie technika aby sprawdził poprawność działania pralki.

Jeżeli pomogłem to zaakceptuj rozwiązanie lub kliknij like!

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, zaakceptuj ją jako rozwiązanie albo kliknij like!

Sprawdź nowy dział Wideo i podziel się opinią.
Apprentice

Diagnoza postawiona-uszkodzona elektronika, wymieniona elektronika-pralka uleczona  Oby pierwszy i ostatni raz bo praleczka dopiero ma 6 miesięcy. Pozdrawiam

18 ODPOW. 18
Highlighted
Expert

Cześć Inezz,

Jeżeli urządzenie jest w okresie gwarancyjnym to zapraszam Ciebie do kontaktu z infolinią +48 22 607-93-33, konsultant wyśle do Ciebie technika aby sprawdził poprawność działania pralki.

Jeżeli pomogłem to zaakceptuj rozwiązanie lub kliknij like!

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, zaakceptuj ją jako rozwiązanie albo kliknij like!

Apprentice

Wizyta umówiona Czekamy na diagnozę. Pozdrawiam

Expert

Dziękuję za informacje, daj znać po wizycie technika jak sprawa wygląda

Apprentice

Diagnoza postawiona-uszkodzona elektronika, wymieniona elektronika-pralka uleczona  Oby pierwszy i ostatni raz bo praleczka dopiero ma 6 miesięcy. Pozdrawiam

KrzysiekK Moderator
Moderator

@Inezz

Ciesze się, że wszystko się wyjaśniło i jest już ok.

Apprentice

Niestety problem po niespełna 2 tygodniach powrócił, znowu czekamy na serwisanta...

Expert

Cześć Inezz,

Czy masz informację jaka elektronika była wymieniana przy ostatniej wizycie?

Apprentice

Witaj,

Na potwierdzeniu przyjecia naprawy jest tylko napisane "wymiana modułu elektronicznego"

Expert

Inezz,

Wysłałem do Ciebie wiadomość prywatną, w wolnej chwili poproszę o odpowiedź.

Autorzy z największą liczbą like