Wsparcie

Open search

Piekarnik + mikrofala NQ50H5537KB nie dopieka ciast od spodu

Explorer

Dziękuję

Back for More
Czy moze skontaktowac sie ze mna Pani na priv?
Just Browsing

Witam, poproszę o wzór takiego pisma, mam ten sam problem... Dziękuję

First Poster

Witam, szkoda ze trafiłam na ten post dopiero teraz. Niestety tez zostałam oszukana przez firmę SAMSUNG ! Ten „piekarnik z funkcja mikrofali”  to bubel za 2000 zł ! Myślałam ze tylko ja mam problem z pieczeniem... kupując ten BUBEL brałam również pod uwagę ilość zajmowanego miejsca w mojej małej kuchni, a ze byłam ogromnie zaskoczona ze mogę mieć i piekarnik i mikrofale w jednym tym samym zaoszczędzić miejsca w kuchni tym bardziej zdecydowałam się na ten BUBEL. Niestety piekarnik mam już od kilku lat i reklamacja nie wchodzi w grę niestety nie stać mnie żeby co 3 lata kupować nowy sprzęt także muszę zostać z tym BUBLEM... wymiary tego BUBLA są nietypowe dlatego nawet jakbym zdecydowała się na wymianę nie sadze żebym znalazła piekarnik o takich wymiarach z innej firmy a w życiu nie zdecyduje się juz na piekarnik z firmy SAMSUNG ! Także po wymianie zostałabym z dziura w szafkach a nowy piekarnik musiałabym postawić chyba w innym pokoju. OSTRZEGAM WSZYSTKICH KTÓRZY PLANUJĄ ZAKUP TEGO SPRZĘTU!!!

Explorer

Wysłałam do Ciebie wiadomość na priv

Observer

czy moge prosic o pomoc jak napisałas reklamacje?

MonikaK Moderator
Moderator

[KOMUNIKAT]

w związku z pojawiającymi się na forum opiniami Klientów o tym, że piekarnik NQ50H5537KB/EO nie spełnia oczekiwań w zakresie dopiekania potraw - prosimy posiadaczy tego urządzenia o kontakt z Infolinią Samsung pod numerem 801 172 678 (pon-pt 8:00-20:00, sob. 8:00-17:00). Autoryzowany punkt serwisowy dokona bezpłatnego sprawdzenia piekarnika. W momencie potwierdzenia nieprawidłowej pracy produktu zostanie on bezpłatnie naprawiony.

Highlighted
First Poster

Witam. Poproszę również o wysłanie bliższych informacji jak się zabrać za reklamację tego badziewia. Nie potrafię napisac do Pani na priv. Chyba jestem juz za stary. Pozdrawiam


@aga1955  napisał(a):

Wysłałam do Ciebie wiadomość na priv


 

Legend

@Zenon2Są gotowe wzory jak napisać reklamacje z tytułu rękojmi Klik i tutaj Klik

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacjaJust Browsing
aga1955 mogę prosić informację jak to zrobić, w czerwcu kończy się dwuletni okres reklamacji mojego sprzętu, ja myślałam że taki urok tego pseudo piekarnika.
Autorzy z największą liczbą like