Wsparcie

Open search

Piekarnik Samsung Chef Collection NQ50J9530BS jak wyłączyć tryb Eco

First Poster

Takich rzeczy jeszcze nie słyszałem. 1,5 roku i problem z aktualizacją która dodaje na stałe zegar na wyświetlaczu. Dodatkowa niedopracowanie to aktualizacja  czasu w zegarze, w przypadku gdy mamy dostępny moduł wifi przez, który możemy pobrać aktualny czas. Też jestem programistą i takie podejście Samsunga jest dla mnie nie dziwne ale jedynie świadczy o braku profesjonalizmu gdzie nie jest przykładana uwaga do jakości produktu który został wydany. Taka sama  sytuacja w przypadku innych produktów Samsung które posiadam w domu pralka, suszarka itd. Samsung przez takie podejście będzie tracił klientów. Znajomi programiści pracujący w Samsungu mówili o strzale w stopę odnośnie oszczędności w przypadku oprogramowania, gdzie zaczęto przenosić projekty do Indii, co odbiło się czkawką dla Samsunga. Szczerze mówiąc jakbyście udostępnili kod źródłowy oraz jakieś środowisko to sam bym to poprawił, na waszych warunkach.

Expert

@lukasz_wolynka,

z tego co wiem to Samsung nie udostępnia kodu źródłowego i narzędzi programistycznych do publicznej wiadomości.

Rozumiem, że irytuje Cię błąd w oprogramowaniu, ale w tym przypadku trzeba poczekać na jego aktualizację.

Editor7.gif

Czy wiesz już wszystko o nowym Note10 i Note10+?

Komputer, konsola do gier, kamera do epickich filmów i inteligentne pióro w jednym mobilnym urządzeniu!

GALAXY UNPACKED