Wsparcie

Open search

Płyta indukcyjna - przebarwienia

ROZWIĄZANE
First Poster

Witam, jesteśmy nowymi użytkownikami forum jak i płyty indukcyjnej firmy Samsung. Po miesiącu użytkowania na płycie na jednym z pól pojawił się ślad, przebarwienie jakby po garnku lub patelni. Standardowe czyszczenie, czyli płyn do naczyń i ściereczka nie pomogło. Czy ktoś miał już z czymś takim doświadczenia? Póki co boję się używać mocniejszych środków lub mocniej szorować aby nie zarysować płyty. 

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
EwaK Moderator
Moderator

@kasiulka663,

umyj dokładnie pole CIF-em. Uważaj przy tym tylko na obrys pól. Od razu mówię, że jej nie zniszczysz w ten sposób Warto też spróbować skrobaka do płyt, też fajne akcesorium.

Editor7.gif

Czy wiesz już wszystko o nowym Note10 i Note10+?

Komputer, konsola do gier, kamera do epickich filmów i inteligentne pióro w jednym mobilnym urządzeniu!

GALAXY UNPACKED
Dołącz do dyskusji o Note10!

5 ODPOW. 5
Legend

@kasiulka663  Na początek czy używasz odpowiednich środków do czyszczenia coś mi się wydaje że nie mogłaś też podać model swojego urządznie i też wstawić zdjęcie.

Przechwytywanie.PNG

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

First Poster

Model płyty to NZ64K5747 BK. Płyta do tej pory ze względu na brak przypaleń i innych wypadków przy jej użytkowaniu czyszczona była tylko miękką ściereczką i płynem do naczyń. Raz wyczyszczona płynem do szyb. 

EwaK Moderator
Moderator

@kasiulka663,

umyj dokładnie pole CIF-em. Uważaj przy tym tylko na obrys pól. Od razu mówię, że jej nie zniszczysz w ten sposób Warto też spróbować skrobaka do płyt, też fajne akcesorium.

Editor7.gif

Czy wiesz już wszystko o nowym Note10 i Note10+?

Komputer, konsola do gier, kamera do epickich filmów i inteligentne pióro w jednym mobilnym urządzeniu!

GALAXY UNPACKED