Wsparcie

Open search

Odkurzacz Powerbot Błąd

ROZWIĄZANE
Apprentice

Witam Posiadam Odkurzacz-robot Powerbot VR20K9000UB. Odkurzacz nie sprzątał od ok. miesiąca. Zostawiony był naładowany. Po naładowaniu odkurzacz nie chce się włączyć, tzn. włącza się do momentu gdy podświetlą się wszystkie ikonki programów. Po tym wyświetla się tylko znak wyłączonego głośniczka, trójkąt z wykrzyknikiem oraz stan baterii. Nie reaguje na nic tzn. ani na przyciski, ani na pilota nawet na ładowarkę.

Ps. Już był resetowany, po dzwonieniu na infolinię.

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
Expert

Cześć @ajanowski97,

Rozumiem...

Czy odkurzacz jest jeszcze na gwarancji ?

Jeśli tak skontaktuj się z Infolinią Samsung pod numerem 801-172-678 i zgłoś naprawę. 

Jeśli chodzi o Powerbota to serwis odbywa się przez kuriera, który odbiera od Ciebie sprzęt i po naprawie odwozi go z powrotem do Ciebie. 

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, zaakceptuj ją jako rozwiązanie albo kliknij like!
6 ODPOW. 6
Apprentice

15130028811561232771311.jpgwyświetlacz

Expert

Cześć @ajanowski97,

hmm ten błąd oznacza, że odkurzacz się zablokował bądź został podniesiony podczas pracy...

Sprawdź szczotki, czy nie dostało się tam żadne większe ciało obce i zablokowało szczotki.

Najlepiej jest go wyczyścić całego czyli filtry szczotki itd. 

Jak go wyczyścisz wyłącz go przyciskiem pod spodem na około 15 minut... 

Następnie załącz i zobacz, czy pomogło... 

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, zaakceptuj ją jako rozwiązanie albo kliknij like!
Apprentice

witam Niestety ten błąd nie oznacza w tym przypadku podanych przykładów. Odkurzacz został odrazu wyczyszczony,lecz nie przyniosło to żadnego efektu. Po drugie został również już resetowany wielokrotnie - bez skutku. Dodatkowo nikt nie wyłączał w nim głośniczka.

Expert

Cześć @ajanowski97,

Rozumiem...

Czy odkurzacz jest jeszcze na gwarancji ?

Jeśli tak skontaktuj się z Infolinią Samsung pod numerem 801-172-678 i zgłoś naprawę. 

Jeśli chodzi o Powerbota to serwis odbywa się przez kuriera, który odbiera od Ciebie sprzęt i po naprawie odwozi go z powrotem do Ciebie. 

First Poster

Mam błąd C03 - zblokowane jedno koło napędowe. Faktycznie ma opór. Jak się zdejmuje osłonę z tego wkurzacza (odkurzacza) by nie połamać ? Wszystko wskazuje że sierść moich zwierząt dostała się w okolice osi lub miejsca przekazywania napędu na koła. Szkoda mi czasu na serwis który pewnie otworzy i usunie przeszkody.. Może ktoś dać mi jakieś info jak otworzyć ten odkurzacz i nie połamać zaczepów ?

Edytuję (2 godz. później) po częściowym rozwiązaniu problemu.

Rozebranie odkurzacza nie dało efektu, gdyż jednak to nie kłaczki psie. Blokuje się na silniczku ( każde kółko ma swój ) Mnie awaria przerasta ... skorzystam ze serwisu. Dla szukających informacji jak ten sprzęt się rozkłada podrzucam link. Udało się rozebrać i poskładać i nic nie połamać... więc porada przydatna.  https://www.ifixit.com/Guide/Samsung+POWERbot+VR9000+Right+Driving+Wheel+Replacement/88801

Expert

Cześć @Tolek_Banan

Dzięki że podzieliłeś się instrukcją rozkręcania sprzętu, warto zaznaczyć że jeżeli ktoś chce podjąć się samodzielnego rozkręcania robi to na własną odpowiedzialność i wiąże się to z utratą gwarancji na sprzęt.

@Tolek_Banan gdybyś potrzebował namiarów na serwis to daj znać w wiadomości prywatnej

Editor7.gif

Czy wiesz już wszystko o nowym Note10 i Note10+?

Komputer, konsola do gier, kamera do epickich filmów i inteligentne pióro w jednym mobilnym urządzeniu!

GALAXY UNPACKED