Wsparcie

Open search

Obroty talerza kuchenki mikrofalowej

First Poster

Witam wszystkich serdecznie. Właśnie zakupiłem kuchenkę mikrofalową SAMSUNG MG23F301TAK i zastanawia mnie jedna rzecz. Mianowicie zauważyłem, że talerz w kuchence nie obraca się w równym jednostajnym tempie. Wygląda jakby co jakiś czas delikatnie się blokował i zwalniał by za chwilę przyspieszyć. Nie zauważyłem, żeby kółka z pierścienia się blokowały, nie widziałem też żadnych innych przeszkód, które mogłyby mieć wpływ na blokowanie się talerza. Również potrawy wydają się podgrzewać właściwie. Mimo to nasuwa mi się pytanie: czy to normalne? Czy powinienem się martwić, że coś jest nie tak i oddać sprzęt na gwarancję? Z góry dziękuję za odpowiedź.

8 ODPOW. 8
Legend

A ten problem jest od samego początku ?

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

First Poster

Tak, od pierwszego użycia 

Legend

Pozostaje udać się do serwisu żeby spawdzili co sie dzieje według mnie coś nie tak z silnikiem.

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Observer

Witam. Mam takie same spostrzeżenia, czy udało sie Panu rozwiązać temat, czy to jest usterka wymagająca serwisu?

Legend

@Barcelonka12   Proponuje Ci kontakt przez tel 22 607 93 33 lub email https://www.samsung.com/pl/support/email-technical-question/

First Poster

Dzień dobry. Sprzęt odesłałem i został wymieniony na nowy. 

Observer
Witam, no właśnie czyli nie powinno tak zatrzymywać talerza, a na infolinii Samsunga dostałam odpowiedź , że tak ma zatrzymywać bo wtedy lepiej grzeje

Cześć @Barcelonka12,

Jeżeli talerz nie obraca się i zatrzymuje natomiast nie ma żadnych ciał obcych w miejscu gdzie się obraca warto sprawdzić to w serwisie.

Poniżej znajdziesz najbliższy serwis gdzie można podejść i sprawdzić urządzenie.

https://www.samsung.com/pl/support/service-center/

Editor7.gif

Czy wiesz już wszystko o nowym Note10 i Note10+?

Komputer, konsola do gier, kamera do epickich filmów i inteligentne pióro w jednym mobilnym urządzeniu!

GALAXY UNPACKED