Wsparcie

Open search

Nie działający dozownik wody Samsung RS7547BHCSP

ROZWIĄZANE
First Poster

Tak jak w temacie przestal działać dozownik wody w lodowce SidebySide wcześniej nie było żadnych objawów typu słabsze ciśnienie itp. Filtr wody zewnętrzny regularnie wymieniany co dziwne dystrybutor wody do kostkarki działa poprawnie. Przy naciśnięciu przycisku w dozowniku kompletnie brak jakiejkolwiek reakcji jedynie słychać jedynie klikanie w urządzeniu zamontowanym na górnej obudowie lodówki. Czy ktoś coś?? 

2 ZAAKCEPTOWANYCH ROZWIĄZAŃ ()

Zaakceptowane rozwiązania
Highlighted
Expert

Hej @poskus  Resetowałeś urządzenie poprzez odłączenie od zasilania? Linia wodna nie jest zapowietrzona? Postaraj się przytrzymać chwilę dłużej wajchę od wody. Nie wyświetla się na wyświetlaczu żadna kłódka?

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, zaakceptuj ją jako rozwiązanie albo kliknij like!

Sprawdź nowy dział Wideo i podziel się opinią.

Cześć @poskus ,

Dzięki za info. Cieszę się, że udało się rozwiązać sprawę samodzielnie. Przekażę dobrą nowinę do @EwaK .

Pozdrawiam.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, zaakceptuj ją jako rozwiązanie albo kliknij like!

3 ODPOW. 3
Highlighted
Expert

Hej @poskus  Resetowałeś urządzenie poprzez odłączenie od zasilania? Linia wodna nie jest zapowietrzona? Postaraj się przytrzymać chwilę dłużej wajchę od wody. Nie wyświetla się na wyświetlaczu żadna kłódka?

First Poster

Kurde sam nie wiem co było problemem zresetowałem i tak jak pisałeś przytrzymałem przycisk ale około 30 sekund i..... zadziałało 😊

dziekuje za pomoc problem rozwiązany 

Cześć @poskus ,

Dzięki za info. Cieszę się, że udało się rozwiązać sprawę samodzielnie. Przekażę dobrą nowinę do @EwaK .

Pozdrawiam.

Autorzy z największą liczbą like