Wsparcie

Open search

Naprawy gwarancyjne

@Dragan1,

Odpowiedziałam na Twoje pytanie na priv. Sprawdź w wolnej chwili.

Jeśli uważasz, że odpowiedzi w Twoim temacie były pomocne daj „lajka” i kliknij „zaakceptuj jako rozwiązanie” pod postem wybranego użytkownika. Daje to satysfakcję i motywację do pomocy innym w kolejnych postach 

Editor7.gifCzy wiesz już wszystko o nowym Note10 i Note10+?

Komputer, konsola do gier, kamera do epickich filmów i inteligentne pióro w jednym mobilnym urządzeniu!

GALAXY UNPACKED
Dołącz do dyskusji o Note10!

Apprentice

Wyobraźcie sobie, że dalej nie mam pralki. Miała być dostarczona jutro, ale okazało się, że ta, która wyszła z magazynu, przeznaczona dla mnie do wysyłki jest uszkodzona. Wyszła z magazynu 17.06, przewidywalny termin 27.06,i dopiero teraz dzwonią, że jest uszkodzona. Po prostu szok to co się dzieje. To już nie PRL a jakieś średniowiecze. I ja mam dalej czekać? Już niedługo będą 2 miesiące od momentu kiedy się zepsuła. To nie jest toster czy czajnik. To jest pralka!!! Ja tego tak nie mogę zostawić, poniesiecie konsekwencje takiego traktowania klienta. 

Expert

Cześć @Dragan1 

Dotarły do mnie słuchy, że sprawa nie stoi w miejscu a jest cały czas procesowana łącznie z dzisiejszą propozycją, którą otrzymałeś. Mam nadzieję, że mimo niedogodności będziesz zadowolony.

Editor7.gif

Czy wiesz już wszystko o nowym Note10 i Note10+?

Komputer, konsola do gier, kamera do epickich filmów i inteligentne pióro w jednym mobilnym urządzeniu!

GALAXY UNPACKED
Dołącz do dyskusji o Note10!

Apprentice

Ok, propozycja korzystna, owszem... Natomiast nie da się ukryć, że okres "procesowania" trwa aż za długo, nie uważasz? Przekona się jedynie ten kto sam przez to przejdzie. Poza tym będę zadowolony dopiero jak ją zobaczę na oczy. Jak narazie nie czuję żadnej satysfakcji, niesmak jak był tak i pozostał. Jak dotrze to poinformuję

Expert

@Dragan1 

Oczywiście w stu procentach rozumiem Twoją opinię na temat wymiany. Robimy wszystko co w naszej mocy, poczekajmy na dostarczenie produktu i wtedy podzielisz się wrażeniami

Editor7.gif

Czy wiesz już wszystko o nowym Note10 i Note10+?

GALAXY UNPACKED