Wsparcie

Open search

Montaż dodatkowego poziomu prowadnic teleskopowych w piekarniku NV75N7646RB

Highlighted
ROZWIĄZANE
First Poster

Witam,

właśnie zamówiłem piekarnik SAMSUNG DUAL COOK FLEX NV75N7646RB, sprzęt jeszcze do mnie nie dotarł ale już nasuwa mi się jedno pytanie. Na podstawie zdjęć i opisów produktu w sklepach internetowych wydaje mi się, że piekarnik ma tylko jedną parę prowadnic teleskopowych w standardzie (jeden poziom z prowadnicami).

Czy istnieje możliwość montażu dodatkowej pary prowadnic teleskopowych tak aby mieć po jednym poziomie z prowadnicami na każdą strefę pieczenia jako, że jest to DUAL COOK?

Jeśli tak to bardzo proszę o wskazanie oznaczeń części kompatybilnych z NV75N7646RB które muszę w tym celu zamówić i miejsca gdzie są one dostępne.

Uważam, że to by był strzał w dziesiątkę gdyby Samsung wprowadził model piekarnika DUAL COOK FLEX posiadający prowadnice teleskopowe w obu strefach pieczenia.

Pozdrawiam,

hip9k

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
EwaK Moderator
Moderator

@hip9k ilość poziomów prowadnic teleskopowych zależna jest od modelu. W Twoim modelu faktycznie powinny być na jednym poziomie i niestety, nie ma możliwości dodania kolejnych.

Editor7.gif

Czy wiesz już wszystko o nowym Note10 i Note10+?

Komputer, konsola do gier, kamera do epickich filmów i inteligentne pióro w jednym mobilnym urządzeniu!

GALAXY UNPACKED