Wsparcie

Open search

Lodówka side by side z kostkarką i pojemnikiem na wodę - nie napełnia wszystkich pojemniczków na lód

First Poster

Witam.

Mam problem z lodówką RS68N8320S9

Jest to model wyposażony w kostkarkę i wbudowany pojemnik na wodę.

Jednak gdy robię kostki to moim zdaniem za krótko jest podawana woda do foremki. przez co jedna z foremeczek zostaje pusta. czy jest możliwość jakiejś regulacji ilości podawanej wody ??

Lodówkę mam od wczoraj. i dziś uruchomiłem kostkarkę i zobaczyłem taki problem.

11 ODPOW. 11
Legend

@PasorzytekCzy zaglądałeś na tą stronę https://www.samsung.com/pl/support/model/RS68N8320S9/EF/

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

First Poster

Zaglądałem. nie ma nic na ten temat..... Wodę podaje moim zdaniem dobrze (Do picia).

nie mam podłączenia do wody bierzącej.

Mam tylko zbiornik wewnątrz...

First Poster

u mnie kostkarka produkuje lód. jednak jedną kostke mniej... tak jakby nalewała te parę mililitrów wody za mało to jest ostatnia kostka która się napełnia.

Legend

@PasorzytekA robiłeś reset jak tutaj ? Nie wiem czy zbiornik wewnątrzny spełnia swoją role. Proponuje Ci kontakt z infolinią Samsunga po świetach tel 22 607 93 33.

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

First Poster

Robiłem reset

ale to nie o to chodzi. 

kostki robi idealne. tylko o jedną za mało. tak jakby ciut za szybko wyłączało tą pompke od wody.

zapowietrzona instalacja też nie jest (chyba) bo już zrobiło tych kostek prawie trzy pełne pojemniki na lód.

Z pojemnika woda jest pobierana bo i zwykłą wodę i tą pobiera idealnie  

Legend

To my już Ci nie pomożemy tylko infolinia.

Wesołych świąt.

First Poster

Wzajemnie Wesołych świąt  

W sumie to lepiej jak leje za mało wody niż za dużo i miałyby być zlepione

DamianK Moderator
Moderator

@Pasorzytek

Ja sam co prawda nie mam pojęcia, czy tak powinno być, natomiast myślę że w najbliższym czasie powie Ci jedna z osób bardziej ogarniętych w temacie, czyli @MichałJ / @EwaK / @Aleksandra_S_W.

Editor7.gif

Czy wiesz już wszystko o nowym Note10 i Note10+?

Komputer, konsola do gier, kamera do epickich filmów i inteligentne pióro w jednym mobilnym urządzeniu!

GALAXY UNPACKED