Wsparcie

Open search

Lodówka samsung rs7768fhcbc - ikona filtra nie znika po wymianie

Highlighted
ROZWIĄZANE
Apprentice

Witam, wymieniłem filtr wody na nowy i przytrzymałem przycisk wymiany filtra na lodówce, ale ikona wciąż się świeci, jak można ją wyłączyć? Ponadto po wymianie filtra na nowy zaczęła kapać woda z dozownika, bardzo powoli zbiera się kropla po kropli i kapie, ale jednak. Jakieś pomysły?

Z góry bardzo dziękuję!

Pozdrawiam

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania

Cześć @rudobrody1 ,

Na jaki kolor świeci się ikona filtra? Jeśli na czerwono to spróbuj zresetować filtr przyciskając 3-5 sekund przycisk ICE TYPE. Jeśli filtr świeci się na niebiesko to tak będzie Ikona filtra wyświetla się stale na niebiesko gdy jest użytkowany. Na kapanie zalecam odpowietrzenie linii wodnej. Przepuść przez dozownik ok 10 litrów wody i kapanie powinno ustać.

Daj znać czy pomogło.

Jeśli uważasz, że odpowiedzi w Twoim temacie były pomocne daj „lajka” i kliknij „zaakceptuj jako rozwiązanie” pod postem wybranego użytkownika. Daje to satysfakcję i motywację do pomocy innym w kolejnych postach 

Editor7.gifCzy wiesz już wszystko o nowym Note10 i Note10+?

Komputer, konsola do gier, kamera do epickich filmów i inteligentne pióro w jednym mobilnym urządzeniu!

GALAXY UNPACKED
Dołącz do dyskusji o Note10!

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

3 ODPOW. 3

Cześć @rudobrody1 ,

Na jaki kolor świeci się ikona filtra? Jeśli na czerwono to spróbuj zresetować filtr przyciskając 3-5 sekund przycisk ICE TYPE. Jeśli filtr świeci się na niebiesko to tak będzie Ikona filtra wyświetla się stale na niebiesko gdy jest użytkowany. Na kapanie zalecam odpowietrzenie linii wodnej. Przepuść przez dozownik ok 10 litrów wody i kapanie powinno ustać.

Daj znać czy pomogło.

Jeśli uważasz, że odpowiedzi w Twoim temacie były pomocne daj „lajka” i kliknij „zaakceptuj jako rozwiązanie” pod postem wybranego użytkownika. Daje to satysfakcję i motywację do pomocy innym w kolejnych postach 

Editor7.gifCzy wiesz już wszystko o nowym Note10 i Note10+?

Komputer, konsola do gier, kamera do epickich filmów i inteligentne pióro w jednym mobilnym urządzeniu!

GALAXY UNPACKED