Wsparcie

Open search

Lodówka Samsung RS7667FHCSL nie działająca kostkarka

First Poster

Kostkarka wbudowana w drzwi samoczynnie nie wytwarza lodu. Po wciśnięciu przycisku test napełnia wodą cztery z siedmiu przegródek na lód, a później samoczynnie go nie wyrzuca do pojemnika. Trzeba ponownie wcisnąć przycisk test aby to zrobić. Co może być przyczyną?

10 ODPOW. 10
Expert

Cześć Chris_tq,

Ciekawy przypadek. Jeżeli urządzenie jest jeszcze w okresie gwarancyjnym to skontaktuj się proszę z naszą infolinią. 

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, zaakceptuj ją jako rozwiązanie albo kliknij like!

Sprawdź nowy dział Wideo i podziel się opinią.
First Poster

Jest już po gwarancji. Był u mnie specjalista z lokalnego serwisu AGD i stwierdził, że koszykarka ma za ciepło. Kazał opróżnić dwie górne półki. Nie pomogło.

RadekK Moderator
Moderator

Cześć @Chris_tq , zajrzyj na forum jutro, kiedy będzie dostępny @MichałJ . Wierzę, że uda się znaleźć przyczynę. Ja jeszcze dopytam - nieprawidłowe działanie kostkarki pojawiło się niedawno, a może kompilacje występowały od nowości?

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, zaakceptuj ją jako rozwiązanie albo kliknij like!

First Poster

Od nowiści nie było problemów. Dopiero jakiś czas temu przestała produkować lód. Zamrażarkę mam praktycznie zapełnioną tak samo od nowości.

Expert

@Chris_tq faktycznie ciekawy przypadek. Masz zachowane po 5 cm po bokach i od tyłu urządzenia? Lodówka podłączona jest przez przedłużacz czy bezpośrednio do gniazdka? Resetowałeś ją?  Jakie są ustawione temperatury w zamrażalniku?

First Poster

Tak lodówk stoi prawidłowo, podłączona bezpośrednio do gniazdka, temperatura zamrażarki -18. Była odłączona od zasilania na 24 godziny chyba, że chodzi o inny reset?

Expert

@Chris_tq serwis, z którym się kontaktowałeś, był serwisem autoryzowanym Samsung? To, co zgłaszasz, nie jest normalne, a do tego masz prawidłową instalację, więc pozostaje tylko naprawa serwisowa.

First Poster

Ok. W takim razie gdzie szukać serwisu? Mieszkam w Zielonej Górze jeśli to pomoże. Dziękuję za pomoc

Hej @Chris_tq ,

Po miejscowości najbliższy serwis znajduje mi w Lubinie - MAXI SERWIS Lubin ul. Magnoliowa 9 Tel. 76 8423520.

Dla pewności zerknij jeszcze w wyszukiwarkę po kodzie pocztowym tutaj:

https://www.samsung.com/pl/support/service-center/

Autorzy z największą liczbą like