Wsparcie

Open search

Lodówka Samsung RB37J506MSA

First Poster

Dzień dobry lub raczej Dobry wieczór,

i gorąca prośba o pomoc.

Mam zamiar wymienić lodowkę. Wybór padł na RB37J506MSA. Wnęka ma dokładnie 60 cm.

Z jednej strony mam ścianę i maksymalnie 0,6 cm wolnej przestrzeni, z drugiej szafkę stojacą i wiszącą (czyli środek pusty). Czy ten model wymaga zapewnienie wolnej przestrzeni po bokach czy też spokojnie moge lecieć do sklepu i nabyć obiekt moich marzeń? 

9 ODPOW. 9
Voyager
Czołem babajedna. Niezmiernie mi przykro, jednak wszystkie nasze lodówki wolnostojące potrzebują co najmniej 5 cm od bocznych ścian lodówki aby zapewnić prawidłową jej pracę. W przypadku braku zachowania takich odstępów sprzęt będzie użytkowany niezgodnie z instrukcją obsługi i serwis może odmówić przeprowadzenia naprawy. Tutaj znajdziesz instrukcję:

http://downloadcenter.samsung.com/content/UM/201503/20150302165839960/DA68-02833T.pdf


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, zaakceptuj ją jako rozwiązanie albo kliknij like!
First Poster

Pięknie dziękuję za odpowiedź, ale będę upierdliwa. Jako żem baba, to i uparłam się ...na Samsunga, zatem pytanie następne. Czy model Samsung RB36J8855S4 mogę wcisnąć między ścianę a meble, bez wolnej przestrzeni po bokach? to model częściowo do zabudowy więc ...nadal mam nadzieję

Dziękuję i pozdrawiam serdecznie

 

 

Voyager
Opisana przez Ciebie lodówka jest lodówką z serii Kitchen Fit, w związku z czym można ją wstawić do wnęki. W przypadkach tej linii nie jest konieczne zachowanie 5-cio centymetrowych odstępów.


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, zaakceptuj ją jako rozwiązanie albo kliknij like!
First Poster

bardzo, bardzo dziękuję. Jeden problem mniej Miłej niedzieli życzę

New Member

Szkoda w takim razie, że folder reklamujący tę lodówke w prowadza w błąd, przedstawiając sprzęt pięknie wpasowany między szafkami, bez żadnych odstępów.

First Poster

Witam. A jaka powinna być minimalna odległość od ściany  za lodówką?

 

Cześć ruda,

Odległość lodówki od ściany to powinno być minimum 5cm. Wiem, że założyłaś nowy wątek, ale tutaj też wrzucam odpowiedź.

 

Jeśli uważasz, że odpowiedzi w Twoim temacie były pomocne daj „lajka” i kliknij „zaakceptuj jako rozwiązanie” pod postem wybranego użytkownika. Daje to satysfakcję i motywację do pomocy innym w kolejnych postach 

Editor7.gifCzy wiesz już wszystko o nowym Note10 i Note10+?

Komputer, konsola do gier, kamera do epickich filmów i inteligentne pióro w jednym mobilnym urządzeniu!

GALAXY UNPACKED
Dołącz do dyskusji o Note10!

Just Browsing

Witam,

Proszę o informację - z której strony (prawa, lewa czy tył) znajdują się otwory wentylacyjne w tym modelu lodówki - RB37J506MSA. I czy to sa otwory którymi WYLATUJE ciepłe powietrze z agregatów - czy ttymi otworami powietrze jest zasysane ?

Pytam gdyż zdjęcia w folderach reklamowych pokazują tę lodówkę z gładkimi ściankami z obu stron - i to jest ewidentne wprowadzanie w błąd.

Expert

@MaciekKW,

jeżeli już to kratki są w bocznych ściankach lodówki i nimi wylatuje ciepłe powietrze podczas gdy lodówka pracuje. Instalacja produktu opisana jest w instrukcji obsługi, zdjęcia w folderach reklamowych to zdjęcia poglądowe. Czy mogę Ci pomóc jakoś w temacie instalacji lodówki?


Editor7.gif

Czy wiesz już wszystko o nowym Note10 i Note10+?

Komputer, konsola do gier, kamera do epickich filmów i inteligentne pióro w jednym mobilnym urządzeniu!

GALAXY UNPACKED
Dołącz do dyskusji o Note10!

Autorzy z największą liczbą like