Wsparcie

Open search

Lód w zamrażalniku lodówka no Frost

First Poster

Witam serdecznie.

Podepnę się pod temat.

Mam taki sam problem, pod dolną szufladą zamrażarki zbiera się gruba warstwa lodu.

Lodówka jest już po gwarancji.

Model to RB31FERNCSA.

Czy mógłbym uzyskać informację jak dostać się do odpływu i go odetkać we własnym zakresie?

Pozdrawiam

EwaK Moderator
Moderator

Cześć @AndrewXc!

Na początku postaraj się rozmrozić urządzenie, odpływ powinien odetkać się samodzielnie. Jeżeli nie pomoże, zalecam kontakt bezpośrednio z serwisem autoryzowanym. Jeżeli podasz mi kod pocztowy na priv, podeślę Ci kontakt.

Editor7.gif

Czy wiesz już wszystko o nowym Note10 i Note10+?

Komputer, konsola do gier, kamera do epickich filmów i inteligentne pióro w jednym mobilnym urządzeniu!

GALAXY UNPACKED
Dołącz do dyskusji o Note10!

First Poster

Dzień dobry posiadam lodówkę Samsung RL55VJBIH i mam podobny problem do opisywanych tutaj. Mianowicie chodzi o to, że w zamrażarce pojawia się woda która mrozi dolną szufladę i tworzy się warsta lodu. Lodówka już nie jest na gwarancji pytanie co mogę zrobić samemu aby pozbyć się tego problemu ponieważ z lodówki jestem mimo tego zadowolony.

Co i gdzie mogło się przytkać gdzie to namierzyć czy najpierw porządnie rozmrozić lodówkę jeżeli tak to ile powinna być rozmrażana 12h mniej może więcej ?

Voyager

@Jookerr myślę, że jakieś praktyczne podpowiedzi uzyskasz na infolinii Samsung. Zadzwoń pod ten numer:  801-172-678

EwaK Moderator
Moderator

@Jookerr na początku zawsze najlepiej jest rozmrozić urządzenie. 12-24h w zupełności wystarczą. Jeżeli problem będzie się pojawiał po jakimś czasie ponownie, zachęcam do kontaktu z serwisem autoryzowanym, który odetka odpływ manualnie.

Editor7.gif

Czy wiesz już wszystko o nowym Note10 i Note10+?

Komputer, konsola do gier, kamera do epickich filmów i inteligentne pióro w jednym mobilnym urządzeniu!

GALAXY UNPACKED