Wsparcie

Open search

Kostkarka wylewa wodę co 10 minut - RSA1DTVG

Apprentice

Witam,

od kilku dni lodówka RSA1DTVG zaczęła ciągle wylewać wodę z kostkarki. Nawet jak włączę ice-off kotkarka ciągle nalewa wodę jakby chciała robić lód, ale po 10 minutach wylewa tą wodę do zasobnika kostek lodu. I tak non stop. 
Pomogło jedynie zakręcenie dopływu wody, ale kostkarka dalej robi to samo - jedynie, że teraz nie wylewa nic.

Proszę o pomoc, co może być nie tak?

Było u mnie już dwóch serwisantów ale nie mają pojęcia co jest nie tak. Proponują wymiany jakichś całych modółów za dość duże pieniądze, ale i tak mówią że to na chybił-trafił...

5 ODPOW. 5
Voyager

I oczywiście nie mają modułu na chwilowe sprawdzenie czy pomaga?

Apprentice

Nie mają. :(

Szukam pomocy tu, bo wymieniać w ciemno za duże pieniądze to bez sensu... Może mi wyjść drożej niż nowa lodówka :(

Cześć WojtekK,

Przekazałam Twoją sprawę do działu technicznego Samsunga. Jak tylko ustalę jak można Ci pomóc wrócę z odpowiedzią. Wnioskuję z Twojej wiadomości że sprzęt jest już po gwarancji, zgadza się?

Editor7.gif

Czy wiesz już wszystko o nowym Note10 i Note10+?

Komputer, konsola do gier, kamera do epickich filmów i inteligentne pióro w jednym mobilnym urządzeniu!

GALAXY UNPACKED