Wsparcie

Open search

Jakość szajsunga

Explorer
Może nauczą sie szanować klienta.
Legend

@EgoCzy serwis wystawił wniosek o wymiane sprzetu ?

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Explorer

Tak. Zostałem o takim fakcie poinformowany telefonicznie przez Autoryzowany Serwis.

Legend

@EgoTo pozostaje Ci się kontaktować już tylko serwisem ewentualnie z infolinią Samsunga tel 22 607 93 33.

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Explorer

Sorry. Czy ty czytasz moje posty. Ja już  nie mam siły na kontakty z Infolinią. Ich odpowiedzi są .........żadne, a AS jest zależny (czytaj ubezwłasnowolniony) od SP i nic poza wystąpieniem do SP o wymianę nie może. Dawno bym kupił inną płytę ale sprawa nie jest prosta gdyż blaty są ze sprowadzanego z Brazyli granitu z wyciętym otworem pod tę konkretną płytę a zdobycie takiego slabu )wzorowego) jest niemożliwe. Do tego nie mam gazu w kuchi ale to ludzi z SP nie interesuje. A odpowiedzi Aleksandry to pusty śmiech. Interweniowała i pomagała heheheheh a i ona teżmnie informowała o tym że serwis wystąpił z wnioskiem o wymiane i ........cisza.

Legend

@EgoA dostałeś od serwisu numer wniosku o wymiane sprzetu ?

Explorer

A skąd ja klient mam wiedzieć że serwis powinien mi takowy przekazac, Pani Aleksandra pracownica SP mnie poinformowała o złożonym wniosku o wymianę płty i tyle. Poza tym SP ma 14 dni i 30 dni czyli razem 44 dni na załatwienie sprawy. Mija za tydzień 2 miesiące a działy SP dalej coś wyjaśniają.  Co to obchodzi klienta.

Legend

@EgoDlatego napisałem Ci żebyś skontaktował się serwisem w zleceniu serwisowym powinien być wpisanany taki numer na wymiane. Może być taka możliwość że serwis czeka na płytę dla Ciebie i dlatego tak długo czekasz.

Explorer

niestety nie SP coś sprawdza

Legend

@Ego  napisał(a):

niestety nie SP coś sprawdza

Może wniosek został odrzucony, zdarzały się takie akcje i trzeba ponownie założyć. 

Autorzy z największą liczbą like