Wsparcie

Open search

Jakość szajsunga

Explorer

a serwis umywa ręce i twierdzi że przekazał sprawę do SP ha ha ha

Explorer

@vdsl2  napisał(a):

@Ego  napisał(a):

niestety nie SP coś sprawdza

Może wniosek został odrzucony, zdarzały się takie akcje i trzeba ponownie założyć. 

heheheheheh czyli co klient w takiej sytuacji  może .......... a nie wie czy wniosek odrzucono czy też nie hhehheheh.

NIC NIE  MOŻE

Legend

@Ego  To niech twój prawnik skontaktuje się serwisem w twojej sprawie i otrzyma numer wniosku.

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Explorer

Prawnik wystąpi o zadośćuczynienie.

Legend

@Ego  napisał(a):

Prawnik wystąpi o zadośćuczynienie.

Ale od serwisu czy Samsunga ? Nie wiem czy czytałeś i  twój prawnik warunki gwarancji ?

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Explorer

Oj człowiecze

Ja zakupiłem sprzęt z gwarancję SP i co mnie interesuje serwis. Jakaś nic nie znacząca firemka z Marek. Warunki gwarancji zostały pogwałcone przez SP 14 i 30 dni a zaraz 2 miesiące.

Koniec gadania to nie ma sensu.

Apprentice

Muszę się zgodzić z opiniami tu zamieszczonymi.

Wydane pieniądze traktuje jak wyrzucone w błoto. Kpina z klienta.

Tu też znajome opinie: https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic1226567.html#17472502.

Legend

Zabrakło mi jeszcze porównania z Lodówką Mińsk.

New Member

Może warto skorzystać nie zgwarancji ale z rękojmihttps://finp.pl/gwarancja-czy-rekojmia/

Superuser II
Superuser II

@mkr może warto abyś cokolwiek wytłumaczył innym forumowiczom? 

Klikalne linki potrafią podesłać wszyscy, ale wytłumaczyć innym czego dotyczą już nie.

To jak będzię @mkr ?

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - Oto kilka dobrych praktyk!Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
Autorzy z największą liczbą like