Wsparcie

Open search

Jak połączyć pralkę z suszarką?

First Poster

Cześć,

czy jest jakiś łącznik do pralki WW70K52108W/EO? Ma ona głębokość 45m cm i taką samą kupiłam suszarkę (firmy candy, ponieważ samsung takich wąskich nie produkuje). Nie mogę kupić dłuższego łącznika ponieważ całość będzie zamknięta w szafie o takich wymiarach.

Z góry dzięki za odpowiedź.

Expert

Cześć @emilia_aa,

nie ma możliwości postawienia suszrki na pralce typu slim ze względu na małą głębokość, my nie posiadamy w ofercie takich łączników.

Editor7.gif

Czy wiesz już wszystko o nowym Note10 i Note10+?

Komputer, konsola do gier, kamera do epickich filmów i inteligentne pióro w jednym mobilnym urządzeniu!

GALAXY UNPACKED
Dołącz do dyskusji o Note10!

First Poster

Dzień dobry,

mam pralkę WW80K5210WW/EO chcę dokupić do nie suszarkę i postawić na górze. Który z poniższych modeli będę mógł postawić na ww. pralce:

DV90N62632W

DV90M6200CW

i jaki łącznik powininem zastosować?

Dziękuję za odpowiedź.

Pozdrawiam,

Kuba Jaromin

Cześć @kjaromin,

z pralką WW80K5210WW/EO możesz połączyć obie suszarki. Właściwym łącznikiem będzie SKK-DD.

Jeśli uważasz, że odpowiedzi w Twoim temacie były pomocne daj „lajka” i kliknij „zaakceptuj jako rozwiązanie” pod postem wybranego użytkownika. Daje to satysfakcję i motywację do pomocy innym w kolejnych postach 

Editor7.gifCzy wiesz już wszystko o nowym Note10 i Note10+?

Komputer, konsola do gier, kamera do epickich filmów i inteligentne pióro w jednym mobilnym urządzeniu!

GALAXY UNPACKED