Wsparcie

Open search

Jak połączyć pralkę z suszarką?

First Poster

Dzień dobry

Proszę o doprecyzowanie informacji.

Co znajduje się w zestawie SKK-DD?

Na pewno w zestawie znajduje się półka, ale czy w zestawie SKK-DD znajdują się także uchwyty metalowe SK-DA, SK-DH, SKK-DF.

Czy jest to kompletny zestaw do połączenia pralki  WW80J5346MW (ma już 2 lata) z suszarką DV90M6200CW/EO? 

Chciałbym uniknąć sytuacji że po kupieniu suszarki oraz zestawu SKK-DD nagle będzie brakować np. uchwytu SKK-DF....

Pozdrawiam

Observer

Witam,

Proszę o poradę jak najlepiej połączyć pralkę SAMSUNG WW80M741NOA z suszarką BOSCH WTW85561PL

Z góry dziękuję i pozdrawiam

Cześć @leszex!
Do tej pralki pasują łączniki SKK-DD oraz SKK-DF. Co do suszarki, trzeba będzie zapytać BOSCHa.

Expert

Cześć @StanPi,

Tak, w zestawie SKK-DD będą te wszystkie uchwyty, które wymieniłeś, nóżki oraz półka. Z racji tego, że łącznik dobieramy tylko pod kątem pralki, to SKK-DD też powinien pasować do kompletu, o którym wspominasz

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, zaakceptuj ją jako rozwiązanie albo kliknij like!

Sprawdź nowy dział Wideo i podziel się opinią.
Observer

Czy to nie jest tak, że łącznik dobieramy pod kątem pralki a nie suszarki ?

Masz rację @leszex, łącznik dobieramy pod kątem pralki. Pytanie czy suszarka innego progucenta ma pasujące otwory montażowe.

First Poster

Dzień dobry

Proszę o informacje czym różni się suszarka: DV906200CW od suszarki DV 90N62632W?

Widzę że na pewno różnią się wyglądem -  DV 90N62632W jest chyba nowsza?

Różnią się programami, obsługą, jakieś ulepszenia....?

Przepraszam że wrzucam tą prośbę w tym wątku - ale mam tutaj już kilka postów....

EwaK Moderator
Moderator

@StanPi kompletnie nie ten wątek Ale już spieszę z wyjaśnieniami. Poza oczywistym wyglądem modele różnią się też:

- model DV90N62632W jest z serii QuickDrive, ma funkcje Smart Check, Smart Control, dodatkowy program super szybki.

- model DV90N6200CW ma funkcję Smart Check, dodatkowy program ręczniki.

Editor7.gif

Czy wiesz już wszystko o nowym Note10 i Note10+?

Komputer, konsola do gier, kamera do epickich filmów i inteligentne pióro w jednym mobilnym urządzeniu!

GALAXY UNPACKED