Wsparcie

Open search

Głośna praca lodówki RB41R7837S9 + złe doświadczenia z autoryzowanym serwisem Samsunga w Kielcach

First Poster

W dniu 8 lipca została nam dostarczona lodówka Samsung RB41R7837S9 jako zamiennik lodówki Samsung RB37J5249SS/EF, w której stwierdzono wadę. Niestety dostarczony nam zamiennik bardzo głośno pracuje. Nie są to hałasy i odgłosy, o których mowa w instrukcji. Lodówka została wypozycjonowana i uruchomiona zgodnie z instrukcją. Odczekaliśmy tydzień, ale problem niestety nie ustąpił. Sprawa została zgłoszona do autoryzowanego serwisu w Kielach. Serwisant pojawił się u nas dopiero po 3 tygodniach dopiero po monitach telefonicznych i emailowych. Serwisant stwierdził, że lodówka faktycznie nie pracuje właściwie, tj. jej praca jest zbyt głośna. Serwisant zastosował wygłuszacz ale problem nie ustąpił. Na marginesie jest to dla mnie leczenie skutków a nie przyczyn. Sprawa została ponownie zgłoszona. Przyjechał inny serwisant, szef autoryzowanego serwisu Samsunga w Kielcach, który stwierdził, że praca lodówki jest właściwa. Stało się tak dlatego, ponieważ akurat w czasie wizyty serwisanta lodówka pracowała normalnie. Pomimo udostępnienia serwisantowi nagrań głośnej pracy lodówki, co serwisant sam przyznał, decyzja nie została zmieniona. Zaznaczę, że głośna praca lodówki pojawia się cylicznie, kilkanaście razy dziennie i różny jest jej okres czasu. 

Załączam link przedstawiający film z pracą lodówki. Jesteśmy zadowoleni z modelu lodówki, jednakże zaistniała wada w pełni ją dyskwalifikuje. Słychać ją w całym mieszkaniu. Z uwagi na złe doświadczenia z Państwa serwisem w Kielcach, mam nadzieję, że moja sprawa zostanie przekazana fachowej diagnozie przez serwisantów Samsunga. Jeżeli potrzebne by były inne nagrania to oczywiście je Państwu prześlę.  

https://youtu.be/pclqwfC0Bs4

Ponadto, kontakt z autoryzowanym serwisem w Kielcach jest bardzo utrudniony - brak odpowiedzi na zgłoszenie lub niestawianie się na umówiony termin. 

 

3 ODPOW. 3
Hotshot

Cześć @Michał_87,
Przykro słyszeć, że masz złe doświadczenia z serwisem autoryzowanym w Kielcach. Zawołam naszych eskpertów z działu AGD, którzy zweryfikują pracę lodówki z klipu Youtube. Dodatkowo sprawdź następujący poradnik: Odgłosy lodówki- normalne? Czy jest się czym martwić?

 

@PrzemysławK@MarcinL@MichałJ - pomożecie?


Editor7.gif

 

Czy wiesz już wszystko o nowym Note10 i Note10+?


Komputer, konsola do gier, kamera do epickich filmów i inteligentne pióro w jednym mobilnym urządzeniu!


GALAXY UNPACKED
Dołącz do dyskusji o Note10!

First Poster

Będę wdzięczny, jeśli któryś z Państwa ekspertów zapozna się rzetelnie ze sprawą. Poradnik sprawdzałem już wcześniej, ale hałas generowany przez naszą lodówkę nie mieści się w kategoriach, o których mowa w poradniku. 

@Michał_87,

Postaramy się pomóc!

Zerknij na priv. Potrzebne będą bardziej szczegółowe informacje na temat urządzenia oraz naprawy.

Jeśli uważasz, że odpowiedzi w Twoim temacie były pomocne daj „lajka” i kliknij „zaakceptuj jako rozwiązanie” pod postem wybranego użytkownika. Daje to satysfakcję i motywację do pomocy innym w kolejnych postach 

Editor7.gifCzy wiesz już wszystko o nowym Note10 i Note10+?

Komputer, konsola do gier, kamera do epickich filmów i inteligentne pióro w jednym mobilnym urządzeniu!

GALAXY UNPACKED
Dołącz do dyskusji o Note10!

Autorzy z największą liczbą like