Wsparcie

Open search

DW50K4050BB Zmywarka panel nie reaguje.

Highlighted
First Poster

Witam
Proszę o podpowiedz co mogło się stać, moja zmywarka Sasmung DW50K4050BB przestała chodzić, a mianowicie panel sterowania nie świeci ani nie reaguje na dotykanie/przyciskanie.
Gdy wypnę wtyczkę zasilającą z gniazdka i ponownie ją wepnę to wydaje krótki dźwięk potwierdzający "gotowość" .
Czy to będzie uszkodzenie czy może jakaś blokada? Przytrzymywanie 3-sekundowe przycisków też nic niedaje.
Pozdrawiam

8 ODPOW. 8
Legend

Możesz odłączyć na dłużej od sieci jak to nie pomoże pozostaje Ci wezwać serwis tel 22 607 93 33

Zobacz jeszcze w instrukcji na stronie 41

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

First Poster

więc spoglądnąłem na tą stronę 41 instrukcji. Jak wymienić ten bezpiecznik/wyłącznik automatyczny? Gdzie on się znajduje? Dodam ze mam jeszcze gwarancję ale trochę się znam na elektonice/elekryce a niechce odrazu tachać brudnej zmywarki do sklepu/serwisu. Najlepiej jakbym go wymienił i spokój. Jest możliwa podpowiedź?

First Poster

a jeszcze wydaje mi się ze jak otwieram drzwiczki to nie pstryka tak metalicznie jak wczesniej pstrykało.

Big Cheese

@Broncio  napisał(a):

więc spoglądnąłem na tą stronę 41 instrukcji. Jak wymienić ten bezpiecznik/wyłącznik automatyczny? Gdzie on się znajduje? Dodam ze mam jeszcze gwarancję ale trochę się znam na elektonice/elekryce a niechce odrazu tachać brudnej zmywarki do sklepu/serwisu. Najlepiej jakbym go wymienił i spokój. Jest możliwa podpowiedź?

Wydaje mi się, że chodzi tutaj o bezpiecznik na instalacji elektrycznej.

Jeżeli się na tym nie znasz, to najlepiej będzie zrobić tak jak napisał @vdsl2, czyli wezwać serwis.

First Poster

Panie Co Pan piszesz!? Skoro podłączam wtyczkę i zmywarka daje dzwięk "gotowości" a drugie urzadzenie w tym samym gniazdku działa to naprawdę idź Pan gdzie indziej pisać! A nie mieszać!

Hotshot

Cześć @Broncio,

Zajrzyj na forum jutro. W poniedziałek na forum będą dostępni eksperci Samsung i udzielą instrukcji, jakie kroki podjąć przy opisanej usterce.

Trzymam kciuki, aby nie była to poważna awaria 

Editor7.gif

Czy wiesz już wszystko o nowym Note10 i Note10+?

Komputer, konsola do gier, kamera do epickich filmów i inteligentne pióro w jednym mobilnym urządzeniu!

GALAXY UNPACKED