Wsparcie

Open search

Brb260131ww nowa lodówka nie działa

New Member

Siema! 

Nowa lodówka ww model, stała w pokojowej temperaturze zapakowana z 2,5 tygodnia, rozpakowana i ustawiona w zabudowę stała z 2-3 dni, po włączeniu diody i światło bez zarzutów, nastomiast lodówka nie może się schłodzić, tak jak by nie działała, zamrażarka również nie chce się schłodzić do ustawionej temperatury... dodam ze słychać jak chodzi... 

jakies porady do zresetowania lodówki, nie wiem kombinacja przycisków, cokolwiek... 

4 ODPOW. 4
Legend

A czytałeś instrukcje obsługi na stronie 56 ?

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

New Member

Taaaak, nie ma nic w instrukcji jak to zwalczyć, wszystko sprawdziłem wiec nie jest to możliwe. 

Legend

Poczekaj na pomoc ze strony @Aleksandra_S_W lub jutro kontakt z infolinią Samsunga tel 22 607 93 33

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Cześć @adams6,

Czyli rozumiem, że temeratura urządzenia wyświetla się prawidłowo, natomiast urządzenie się nie chłodzi.

Jedynie co możesz sprawdzić samodzielnie, to zresetować urządzenie, odłączając od prądu na 5-10 minut.

Ważne, by po ponownym uruchomieniu ustawić oczekiwane temperatury. Potem pozostaje obserwować czy temperatura spada.

Jeśli to nie przyniesie efektów dzwoń na infolinię po wsparcie serwisanta.

Przyczyn tej sytuacji może być kilka, ale żeby stwierdzić co dzieje się u Ciebie potrzebne są oględziny sprzętu.

Editor7.gif

Czy wiesz już wszystko o nowym Note10 i Note10+?

Komputer, konsola do gier, kamera do epickich filmów i inteligentne pióro w jednym mobilnym urządzeniu!

GALAXY UNPACKED