Wsparcie

Open search

Białe agd

ROZWIĄZANE
First Poster

Witam, planuje w kuchni  sprzęt agd  w kolorze białym.Niestety samsung w rym temacie dał ciała i jestem zmuszona kupić  u innych producentów,  a szkoda.Czy coś ma się zmienić w tym temacie może w bliskiej  przyszłości?Dziękuję.

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania

Hej @Kubełekmiodu,

Rzeczywiście, jeśli chodzi o poszukiwane przez Ciebie sprzęty, aktualnie posiadamy w ofercie najmodniejszy w sezonie inox oraz stylową i klasyczną czerń

Pozdrawiam

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, zaakceptuj ją jako rozwiązanie albo kliknij like!

Sprawdź nowy dział Wideo i podziel się opinią.
4 ODPOW. 4
Legend

@Kubełekmiodu  A jakie AGD ? https://www.samsung.com/pl/home-appliances/

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Cześć @Kubełekmiodu,

Daj znać jakich urządzeń poszukujesz. Niektóre sprzęty AGD są białe - takie pralki na przykład

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, zaakceptuj ją jako rozwiązanie albo kliknij like!

First Poster

Witam, chodzi  głównie o płytę, piekarnik,  mikrofalę i okap.

Hej @Kubełekmiodu,

Rzeczywiście, jeśli chodzi o poszukiwane przez Ciebie sprzęty, aktualnie posiadamy w ofercie najmodniejszy w sezonie inox oraz stylową i klasyczną czerń

Pozdrawiam

Autorzy z największą liczbą like