Wsparcie

Open search

UE65MU8002 + Onkyo Tx 8270 nie działa arc

First Poster

Tak usterkę można usunąć poprzez wgranie poprawionego softu do TV, który naprawi stabilność oraz problemy z działaniem ARC. Jak narazie takowego softu brak więc nie ma co naprawiać... 

First Poster

Panowie mam to samo, po wyłączeniu TV z prądu komunikacja po HDMI ARC wraca. Nie wiem czy to nie jest problem modułu one connect. 

Legend

@KieperoCzy zgłaszałeś ten problem na infolinii Samsung ? 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Highlighted
First Poster

Nie zgłaszałem, nie sądzę aby samsung mi pomógł.! Na obecną chwilę przechodzę na optyczny kabel. Nie wiecie czy w tym tv jest bezpośrednie podłączenie hdmi ARC bez modułu one connect, pytam bo mój tv jest zawieszony na ścianie i sam nie mogę sprawdzić, a w instrukcji Samsunga takich informacji nie ma  

Legend

@Kiepero  Jak mam być szczery to jak coś mi nie działa to zgłaszam do producenta urządzenia. Co do ARC to nie możliwości innego podłączenia jak bez modułu jest jedno złącze oznaczeniem  HDMI (ARC)

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

First Poster

Wątek  niedziłających HDMI ARC pojawia sie na forum samsunga od przyjanmniej roku w różnych modelach TV, wiele  osób to zgłosiło do producenta i jakoś przez ponad rok problem nie został rozwiązany....

Legend

@Kiepero  W TV są zapisywane specjalne logi różnych zdarzeń wiele problemów można usunąć bez aktualizacji firmware. Jak pracowałem w jednym serwisie Samsunga wiele rozwiązań z różnimi problemami były po przez spencjalny upgrade.

Explorer

To samo mam Samsung-dekoder vectra-soundbar Yamaha. Co parę dni wszystkie sprzęty się nie lubią a raczej szajsung nie lubi innych, dążą do tego aby kupować wszystko co samsung.

Te zaniki u mnie po ARC zaczęły się dopiero po aktualizacji 1270.3.

Ps. poszuka chyba soundbara używkę jak najtaniej i jeżeli wtedy będzie brak komunikacji to ciekawe co wtedy szajung odpowie.

First Poster

Mi pomógł kabel hdmi 2,0 i włączenie funkcji hdmi uhd color w menadżer urządzeń zewnętrznych

Autorzy z największą liczbą like