Wsparcie

Open search

UE55NU8072 nie włącza soundbara Yamaha YAS-108

First Poster

hej,

połączyłem UE55NU8072 wraz z soundbarem Yamaha yas-108. Wszystko działa fajnie - dźwięk leci do soundbara, mogę sterować głośnością z pilota telewizorowego, ale do szczęścia brakuje mi tylko aby telewizor przy włączaniu, włączał również soundbara. Patrzyłem na ustawienia i mam włączony Anynet+.

Jakieś pomysły? Dzięki

14 ODPOW. 14
Legend

@homie4A działa Ci wyłączenie soundbara ?

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

First Poster

Kurczę, nie wiem czemu, ale teraz przestał nawet puszczać dźwięk :( wiec nie sprawdzę tego o co pytasz

Legend

@homie4To odłącz TV i soundbara od prądu na około 10 min.

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

First Poster

hej @vdsl2, wyłączenie na 10min pomogło, ale niestety to połączenie nie jest za stabine - po jakimś czasie, soundbar znowu się nie włącza razem z telewizorem. Jeśli chodzi o wyłączanie, to jest ok.

Legend

@homie4A masz już najnowszy firmware w TV wer 1153 ?

First Poster
Sprawdzę, ale po zakupie w grudniu sprawdzałem czy jest update i nie było.
Superuser II
Superuser II

@homie4 sprawdź na stronie wsparcia swojego modelu. Telewizory nie zawsze wyszukują aktualizacje.

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - Oto kilka dobrych praktyk!Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
First Poster

tak, firmware jest w wersji 1153

Legend

@homie4Spróbuj zaktualizować soundbara Yamaha YAS-108  https://au.yamaha.com/en/products/audio_visual/sound_bar/yas-108/downloads.html

Autorzy z największą liczbą like