Wsparcie

Open search

Soundbar HW-J450 nie łączy się przez bluetooth z TV UE50NU7472

First Poster

Witam. Pomocy mam od kilku lat soundbar HW-J450 wcześniej pracował z TV Samsung UE40H6400 oraz z telefonami samsung i wszystko działało elegancko . Zakupiłem nowy TV UE50NU7472 i w żaden sposób TV nie widzić tego soundbara , podłączam kabel optyczny lub hdmi , przełącza sie TV na odpowiednie złacze ale nie ma dzwięku , po bluetooth nic sie nie dzieje , po podlaczenieu telfonu przez bt wszystko działa . Moje pytanie co zorbić żeby dało się połączyć nowy TV z tym soundbarem HW-j450 . 

4 ODPOW. 4
Legend

@kryspin1983A firmware masz najnowszy w TV wer 1153 ? Jeszcze zobacz na temat Soundbar HW-J450 tutaj

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

First Poster

w Tv jest najnowsze chyba bo wczoraj probowałem zrobić aktualizacji i wyskoczylo brak nowych aktyalizacji , 

First Poster

spróbuje zrobić reset tak jak podałęs w linku tylko nie mam pilota do kina , wystarczy jak kupie jakiś uniwersalny pilot ??

Legend

@kryspin1983Uniwersany może nie zadziałać szkoda pieniędzy w serwisie może zakupić taki pilot na zamówienie.

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Autorzy z największą liczbą like