Wsparcie

Open search

Samsung HW-M550

Highlighted
ROZWIĄZANE
First Poster

Witam,
Proste pytanie - czy soundbar Samsung HW-M550 posiada Full Hd 60Hz video pass through.

PS4 Slim posiada jedno hdmi to hdmi podlaczam do soundbara a nastepnie do ekranu. Czy video bedzie przechodzilo bezproblemowo do ekranu ? Full hd / 60fps ?

2 ZAAKCEPTOWANYCH ROZWIĄZAŃ ()

Zaakceptowane rozwiązania
Legend

@scyzor725  Takie informacje masz w specyfikacji Klik

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Expert

Cześć @scyzor725,

Podany przez Ciebie model przepuści obraz FULLHD 60fps bezstatnie do TV. Nie będzie żadnych ograniczeń

Śmiało możesz cieszyć się grą, żadnych strat na jakości obrazu nie będzie.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, zaakceptuj ją jako rozwiązanie albo kliknij like!

Sprawdź nowy dział Wideo i podziel się opinią.
3 ODPOW. 3
Legend

@scyzor725  Takie informacje masz w specyfikacji Klik

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

First Poster

Czyli 3d video pass to spokojne granie na full hd w 60fps ? Bez jakis ograniczen ? Procz 4k jasna rzecz

Expert

Cześć @scyzor725,

Podany przez Ciebie model przepuści obraz FULLHD 60fps bezstatnie do TV. Nie będzie żadnych ograniczeń

Śmiało możesz cieszyć się grą, żadnych strat na jakości obrazu nie będzie.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, zaakceptuj ją jako rozwiązanie albo kliknij like!

Sprawdź nowy dział Wideo i podziel się opinią.
Autorzy z największą liczbą like