Wsparcie

Open search

Problem z soundbarem HW-N650 (a może TV?)

Highlighted
First Poster

Witam!

Mam dosyc wkurzajacy problem, nie wiem czy jest to wina soundbara czy tv, problem wyglada nastepujaco - po wygaszeniu tv z automatu wylacza sie soundbar lecz po ok 15-20 sekundach soundbar wlacza sie samoczynnie i trzeba powtorzyc czynnosc jego wylaczania drugim pilotem. Tv to Samsung UE65NU8042 polaczony optykiem z soundbarem HW-N650. 

Moze ktos sie spotkal z podobnym problemem?

5 ODPOW. 5
Superuser II
Superuser II

@gomalakai listwa spięta tylko z tv, czy może jeszcze z innym urządzeniem?

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
First Poster
Jesli chodzi o listwe zasilania to wpiete sa rowniez konsole PS4 oraz Switch. Teraz zauwazylem ze wraz z soundbarem wlacza sie dysk wpiety pod usb (wylacza sie po ponownych 3 sekundach)
Navigator

Szewcu72 miał na myśli listwę dźwiękową czyli soundbar,a nie listwę zasilającą

Odłącz wszystkie urządzenia łącznie z dyskiem,zostaw tylko połączenie telewizora z soundbarem,bo być może któreś z tych urządzeń wybudza sondbar.Jak będzie ok,to podłączaj po kolei urządzenia i znajdziesz winowajcę

First Poster
Do listwy z soundbara jest wpiety tylko optyk. Teraz odpialem wszystkie przewody z TV, lacznie z antenowym zostawiajac tylko polaczenie z soundbarem. Problem pozostal. Podpialem sam dysk bez soundbara i jest tak ze po wylaczeniu TV dysk pracuje jeszcze pare sekund, odlacza go i po chwili jeszcze na 2-3 zapala sie dioda sygnalizujaca jego prace. Takze wina lezy chyba po stronie samego telewizora
Navigator

Sprawdź jak to chodzi bez dysku,bo wydaje się że on jest winowajcą

A sprawdzałeś na połączeniu po HDMI Arc

Mam taki sam telewizor i soundbar ciut lepszy hw n850 połączone po Arc i u mnie nie ma takich problemów

Autorzy z największą liczbą like