Wsparcie

Open search

Problem z dzwiekiem na kinie domowym

First Poster

W ustawieniach musi byc wszystko dobrze. Moze cos jest zle polaczone ? Z telewizora mam wypuszczone 3 kable. Internet, hdmi do dekodera i hdmi arc do kina. Wszystkie ustawienia po takim podlaczeniu odrazu sie same ustawiają na takie jak potrzeba, kino reaguje a z glosników cisza. Systemy w kinie i tv zaktualizowane. Nie mam juz pomyslow 

Legend

Zobacz w instrukcji od TV na stronie 31

http://downloadcenter.samsung.com/content/UM/201901/20190102115403583/POL_KM2DVBEUN-3.0.2_181205.0.p...

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

First Poster

Wszystko podpięte jak trzeba. Dzwieku brak

Legend

@Smiley97 Jak masz ustawionie Receiver: On i View TV

Przechwytywanie.PNG

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

First Poster

Wlasnie nie wiem jak wejsc w te ustawienia zeby sie takie okienko pojawilo. I ktorym pilotem

Legend

To co pokazałem wyżej ustawiasz pilotem od kina a nie TV.

First Poster

Jak jest wszystko wlaczone i pilotem od kina klikne play to nie wyswietla sie takie okienko. 

Legend

Jak masz załaczone View TV to potrzebujesz takiego kabla jak na zdjęciu

12.jpg

First Poster

Juz rozumiem. Czyli nie ma opcji ze bedzie dzwiek z kina jesli sie nie ma takiego kabla ?

Highlighted
Legend

Jeśli nie ma dzięku z HDMI jest Ci potrzebny właśnie dodatkowy kabel optyczny.

Autorzy z największą liczbą like