Wsparcie

Open search

Jaki soundbar do TV UE43KU6500 ?

Highlighted
ROZWIĄZANE
Apprentice

Bardzo proszę o poradę jaki mam kupić soundbar do mojego TV jak w tytule. Jest to dość drogie urządzenie, nie chciałabym kupić coś złego a zupełnie nie znam się na tym. Czy musi to być soundbar tej samej marki? Czy jest to prawdą, że jakiś tańszy soundbar może popsuć jakość obrazu UHD? Czy kupię soundbar np. do 500 zł do tego telewizora z bezprzewodowym subwooferem?

Bardzo proszę o odpowiedź. Dziękuję i pozdrawiam :-)

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
Apprentice

I właśnie wczoraj kupiłam na Allegro soundbar Samsunga, żeby miec pewność, że nie będzie problemów:

Samsung HW-K360 soundbar 2.1 Dolby Digital USB Jutro będę go mieć i mam nadzieję, że będę zadowolona.

Bardzo dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam :smileyhappy:

2 ODPOW. 2
Pathfinder
Hej @Krystyna1847

Soundbar najlepiej połączyc indywidualnie z telewizorem więc nie powinien mieć żadnego wpływu na obraz. Częśc tego typu głośników ma możliwość podpięcia np dekodera do listwy i przesyłać sam obraz do telewizora ale i one nie powinny wpływać na przesyłany obraz.

Do Twojego telewizora najlepiej było by kupić sprzęt Samsunga z obsługą technologii TV Sound Connect. Pozwoli ona połaczyc urzadzenia bez pomocy kabli.
Apprentice

I właśnie wczoraj kupiłam na Allegro soundbar Samsunga, żeby miec pewność, że nie będzie problemów:

Samsung HW-K360 soundbar 2.1 Dolby Digital USB Jutro będę go mieć i mam nadzieję, że będę zadowolona.

Bardzo dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam :smileyhappy:

Autorzy z największą liczbą like