Wsparcie

Open search

Jak poprawnie połaczyć Soundbar z TV

Apprentice

Nie robiłem ponieważ chce aby dźwięk z wszystkich źródeł był przez soundbar 

Legend

@MusiCManiaC  A myślisz że nie będzie dzwięku jak Ci podałem z innych urządzeń ? Zapewnie masz tak podłączony jak na zdjęciu ?

W przypadku soundbarów z małą ilością wejść, technologia ARC umożliwia podłączenie wszystkich urządzeń do telewizora, a następnie przesłanie dźwięku z telewizora do soundbara bez żadnych dodatkowych kabli.

20190729_105554.jpg 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Apprentice

Kurde, już nie ogarniam :(. Myślałem że urządzenia tej samej marki lepiej będą współprcowały ze sobą...Próbowałem różnych konfiguracji ale nie uzyskałem pożądanego efektu czyli włączanie i wyłączanie wszystkich urządzeń jednym pilotem. Możesz wyjaśnić bardziej "łopatologicznie"? Który hdmi do soundbar-a a który do UltraBox

Legend

@MusiCManiaC  zadzwoń na infolinie tel 22 607 93 33 pomogą Ci ustawić.

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Legend

@MusiCManiaC  Nikt nie zapomniał, o aktualizacji twojego Soundbar N950 data jest z 27-05-2019 wer 1007.5 a dla TV już masz, wer 1270 a miałeś 1260 czy kontaktowałeś się z infolinią Samsunga ? 

Autorzy z największą liczbą like