Wsparcie

Open search

Brak obrazu przez HDMI w SoundBar HW-N950 i androidTV i rzutnik

Highlighted
ROZWIĄZANE
Apprentice

Witajcie, 

mam problem z dopięciem urządzenia AndroidTV do soundbara HW-N950 i potem wypuszczenia obrazu na rzutnik (stary Sanyo Z700).

U mnie Soundbar jest głównym hubem gdzie dopinam konsole Xbox i TV-Boxa a z soundbara wszystko idzie na rzutnik.

W poprzednim modelu HW-K950 wszystko działało bez problemu.

Teraz wymieniłem soundbara na nowy N950 i przestało działać podłączenie TV-Boxa.

1. Same urządzenia działają poprawnie po dopięciu bezpośrednio do projektora

2. Xbox nadal działa poprawnie - czyli przez Soundbara wszystko idzie potem do rzutnika i jest ok.

3. Sprawdzałem Xiaomi TV 4K i Nvidia Shield TV - nie działa (nie ma obrazu - na starym H950 był)

4. sprawdzałem taine urządzenie boxtv z androidem (zwykły android nie wersja androidTV)- działa poprawnie!

5. resetowałem soundbara i wszystkie urządzenia nieskończoną ilość razy, podpinałem przez różne kable (używam markowych samsunga ale testowałem inne) - nadal nie dziala

6. ustawialem w android TV różne ustawienia ekranu, przestawiałem na RGB - też nic

Macie pomysł co to może być?

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
Apprentice

Dziękuję za Twój czas. Okazało się że używałem zbyt długiego kabla HDMI. Miał 15m. Widocznie na starym soundbarze K950 było ok a na nowym N950 przestało działać - może nowszy soundbar ma słabszy wzmaczniacz sygnału albo wogóle go nie ma. Kupiłem trochę krótszy kabel 12M i jest ok.

6 ODPOW. 6
Legend

@szczesliwybolek  Czy masz już najnowszy firmware SounBar wer 1007. ?

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Apprentice

Mam najnowsze HW-N950WWB-1007.5

Legend

Jeszcze raz poczytaj instrukcje na stronie 535 536 i 555 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Apprentice

Tak, robię dokładnie tak jak tam jest napisane. Wczesniej działało to poprawnie na HW-K950. Po zmienie na N950 mam problem.

Zabawne, że jak restartuje konsole Nvidia Shield TV to na początku jest logo Nvidii a potem już tylko czarny ekran. Na Xiaomi tego nie ma ale on chyba odrazu uruchamia się do pulpitu.

Legend

@szczesliwybolek  Pozostaje się udać do serwisu https://www.samsung.com/pl/support/service-center/ lub sprzedawcy.

Apprentice

Dziękuję za Twój czas. Okazało się że używałem zbyt długiego kabla HDMI. Miał 15m. Widocznie na starym soundbarze K950 było ok a na nowym N950 przestało działać - może nowszy soundbar ma słabszy wzmaczniacz sygnału albo wogóle go nie ma. Kupiłem trochę krótszy kabel 12M i jest ok.

Autorzy z największą liczbą like