Wsparcie

Open search

Atmos w soundbarze hw-n850

Highlighted
Explorer

Witam wszystkich. Mam problem z odtworzeniem dzwieku atmos. Posiadany sprzet to TV SAMSUNG QLED QE55Q7 fna, soundbar HW-N850 i do niego satelity SWA9000s.Po  podlaczeniu tv-kabel hdmi-arc-sounbar i odtworzeniu filmu z Netflixa( znalazlem strone gdzie jest spis filmow z dzwiekiem atmos ) nie pokazuje na sounbarze informacji ze to atmos. Po wejsciu w tv ustawienia eksperckie dzwieki pokazuje informacie dolby digital +. Sprawdzilem aktualizacje sprzetu i są najnowsze, wiec gdzie lezy problem. Wydane 10 tysi i sprzet nieodtwarza atmosa

37 ODPOW. 37
Legend

@PitMCzy przeglądałeś specyfikacje twojego TV jest wyraźnie napisane że na dźwięk "Dolby Digital Plus" a nie Atoms.

Soundbar N850 ma możliwość dźwięku Dolby Atmos 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Explorer

no wlasnie i tu moze byc problem, jedyne wyjscie to dokupic odtwarzacz z atmosem i filmy, dzwonilem do samsunga i gosc stwierdzil ze atmos powinien byc na sounbarze jesli sciezke dzwiekową zmienie w netflixie na orginalną, chyba ze moze samsung wypusci aktualizacje do tv aby mogl odkodowac sygnal

Legend

@PitMCzy TV masz taki firmware  wer 1153.3 ? A  Soundbar  wer 1003.0 ?

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Explorer

sounbar 1003, natomiast sprawdzalem tv to wyszlo ze ma najnowsza, tylko niepamietam numeracji

Superuser II
Superuser II

To, że w ustawieniach tv otrzymujesz info, że jest aktualna wcale tak nie musi być.

Porówbaj tę wyświetlaną w tv z tą dostępną na stronie. Na chwilę obecną jest to 1250.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
Explorer

okej, sprawdze jak wroce wieczorem do domu, patrzylem natomiast na specyfikacje tv dzwieku no to ostatni jest dolby digital+. Nie ma to jak stare onkyo , smiga do tej pory w 5.1, napalilem sie jak szczerbaty na suchary, to mam, dzieki Ci narazie

Explorer

na stronie samsunga w centrum pobierania dla QLED QE55Q7FNA jest upgrade file wer.1153.3, to skąd masz 1250?

Superuser II
Superuser II

@PitM A podeślij linka do strony, bo umnie jest tak jak napisałem. 

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
Superuser II
Superuser II

@PitM ok, już widzę mój błąd, wszedłem na stronę qleda z 2017. 

Autorzy z największą liczbą like