Wsparcie

Open search

Monitor S24D330 - Problem z ciałem obcym na matrycy

Highlighted
ROZWIĄZANE
First Poster

Witam serdecznie,

Około 2 miesiące temu zakupiłem monitor Samsung S24D330. Wczoraj dosłownie na środku ekranu pojawiło się między powłoką a matrycą ciało obce. Wyglada to na kurz lub inny tego typu obiekt. Zajmuje obszar nie jednego a kilku pikseli i jest strasznie denerwujace. Nie jest to na 100% brud na zewnątrz akranu.

Co w takiej sytuacji mogę zrobić? Czy oddanie monitora na gwarancję i naprawa / wymiana wchodzi tutaj w grę?

Pozdrawiam

2 ZAAKCEPTOWANYCH ROZWIĄZAŃ ()

Zaakceptowane rozwiązania
Expert

Cześć RiseR,

W przypadku podejrzenia ciała obcego w matrycy monitora potrzebne będzie przesłanie zdjęcia matrycy na naszą skrzynkę mailową. Można to zrobić przez kreator dostępny pod linkiem:

http://www.samsung.com/pl/info/contactus/

Należy tu wybrać „Wsparcie przez e-mail”.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, zaakceptuj ją jako rozwiązanie albo kliknij like!

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, zaakceptuj ją jako rozwiązanie albo kliknij like!

Sprawdź nowy dział Wideo i podziel się opinią.
First Poster

Witam,

Dziękuję za odpowiedź. Wysłałem wiadomosć wczoraj. Dzis już załatwiłem wszystkie formalności związane z oddaniem sprzętu na gwarancję. Czekam na kuriera.

Pozdrawiam

4 ODPOWIEDZI
Superuser
Superuser
Zrób fotki i skontaktuj się z infolinią. Wyślij maila z fotkami.
A na przyszłość, mamy tu dział komputerowy. Tam warto zamieszczać takie tematy, aby tu nie robić bałaganu.
Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij   LIKE.
First Poster
no
Expert

Cześć RiseR,

W przypadku podejrzenia ciała obcego w matrycy monitora potrzebne będzie przesłanie zdjęcia matrycy na naszą skrzynkę mailową. Można to zrobić przez kreator dostępny pod linkiem:

http://www.samsung.com/pl/info/contactus/

Należy tu wybrać „Wsparcie przez e-mail”.

Sprawdź nowy dział Wideo i podziel się opinią.
First Poster

Witam,

Dziękuję za odpowiedź. Wysłałem wiadomosć wczoraj. Dzis już załatwiłem wszystkie formalności związane z oddaniem sprzętu na gwarancję. Czekam na kuriera.

Pozdrawiam

Autorzy z największą liczbą like