Wsparcie

Open search

Monitor LC24F390FHUXEN

Highlighted
ROZWIĄZANE
Apprentice

Witam. Na początku czerwca tego roku kupiłem monitor firmy samsung LC24F390FHUXEN.

Monitor przez 2 miesiące działał poprawnie, niestety pare dni temu po właczeniu go obraz był przejaśniony (jak by za mgłą), a od wszystkiego co było wyświetlane odchodziły pasy. Wymiana zasilacza nie pomogła.9057616_IMG_20170810_2059209057624_IMG_20170810_2104389057627_IMG_20170810_210354

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
Apprentice
Po zgloszeniu problemu do serwisu samsunga, wysłano do mnie kuriera na następny dzień. Kolejnego dnia monitor był już w serwisie. Dwa dni pózniej monitor był już naprawiony i czekał do wysylki. Wszystko trwało 5 dni. (mało)
Wymieniono mi wyświetlacz i wszystko już dziala jak wcześniej. Dziekuje za pomoc.
5 ODPOWIEDZI
Voyager

Nie zastanawiaj się zgłoś na gwarancję. możliwe że masz uszkodzone HDMI i są błędy w sygnale, albo matryca padła.

Apprentice

Jak złożyć podanie na gwarancje? (sklep przekierowuje mnie do serwisu samsung) jendak nie wiem gdzie i jak to zglosić. Druga sprawa czy jeśli posiadam dowód zakupu, ale nie mam kwarty gwarancyjnej to gwarancja mi przysługuje?

Voyager

Możesz zadzwonić na infolinię Samsung i tam przyjmą zgłsozenie gwarancyjne lub przekierują Cie do jakiegoś serwisu w Twojej okolicy. Ale monitory mają door to door gwarancję z tego co pamiętam. Nie powinni też robić problemy ze względu na barak karty gwrancyjnej.

Apprentice

Tak monitory maja usługę door to door. Konsultant próbowal sie ze mna połaczyć aczkolwiek nie mogłem w danej chwili odebrać. Gdy chce zadzwonić na ich infolinię cały czas dział IT jest zajęty, chat również. Więc nie wiem jak mam się skontaktować ;/

Apprentice
Po zgloszeniu problemu do serwisu samsunga, wysłano do mnie kuriera na następny dzień. Kolejnego dnia monitor był już w serwisie. Dwa dni pózniej monitor był już naprawiony i czekał do wysylki. Wszystko trwało 5 dni. (mało)
Wymieniono mi wyświetlacz i wszystko już dziala jak wcześniej. Dziekuje za pomoc.
Autorzy z największą liczbą like