Wsparcie

Open search

Dysk SSD 860 EVO

First Poster

Mam problem z dyskiem Samsung 250 Gb SSD 860 EVO sata 6 Gb/s ponieważ komputer nie może go odnaleźć w biosie ogólnie nigdzie. Bardzo proszę o pomoc

10 ODPOW. 10
Mastermind

@Misiek0o0Może podaj marke i model(płyty) laptopa/komutera ?

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

First Poster

Posiadam komputer Lenovo legion Y520T i jest to wersja bez dysku ssd

Mastermind

A jaki masz wersie biosu czy taką O3AKT21A ?

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

First Poster

O3UKT20A taką mam wersję 

Mastermind

@Misiek0o0Tą co pokazałeś może być strarsza ale mogę się myliś a czy jakiś inny dysk jest wykrywany ?

First Poster

Czyta mi tylko dysk HDD który był w zestawie 

Mastermind

@Misiek0o0Może coś jest z tym dyskiem SSD jak nie jest wykrywany. A podłączasz oba czy w miejsce obecnego ?

First Poster

Podłączam oba dyski 

Mastermind

@Misiek0o0To podłącz jeden w miejsce HDD.

Autorzy z największą liczbą like