Wsparcie

Open search

Bios samsung RC-730-S02PL

First Poster

Dzień dobry,
Poszukuje jakiegoś sposobu na aktualizację bisou w laptopie RC730, ponieważ nie widzi dysku SSD. Dedykowany program ze strony samsunga nie działa a, Samsung Update nie wykrywa aktualizacji.
Pozdrawiam

7 ODPOWIEDZI
Helping Hand

Co dokładnie się dzieje jak próbujesz zaktualizować BIOS oficjalnym sposobem ?

First Poster

20190115_232815.jpg

Helping Hand

To wygląda na problem z serwerami producenta. U mnie na dwóch komputerach też występuje ten komunikat. Niestety nie mam żadnego Samsunga pod ręką żeby, to dokładnie potwierdzić.

Sprwadzałeś czy ten dysk SSD jest widoczny w BIOSie ?

First Poster
Bios nie widzi, instalator windowsa 10 widzi.
Highlighted
Voyager

@KwiatOCzy na twoim laptopie można zainstalować Windows 10?  https://www.samsung.com/pl/support/windows10-update/

Jeśli chcesz zaktualizować "BIOS"to na oryginalnym systemie też do wiadomości @kamil40013

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Helping Hand

Sprawdziłem możliwość aktualizacji BIOS na Samsungu Q530 z Windows 7 HP 64-bit i także nie mogę na nim zaktualizować BIOSa. Próba aktualizacji programem "Samsung System BIOS Update" kończy się tak:

biosupdate1.PNGPrzechwytywanief.PNG

Natomiast program "Samsung Update Plus" twierdzi, że nie ma żadnych aktualizacji:

Przechwytywanie.PNG

Z tego co wyczytałem w internecie na mój model laptopa powinna być dostępna aktualizacji do wersji 06KF.

RadekK Moderator
Moderator

@kamil40013, nie spotkałem się z taką sytuacją. Natomiast wysłałem e-maila do specjalistów IT, jak tylko otrzymam odpowiedź zwrotną podzielę się wiedzą

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, zaakceptuj ją jako rozwiązanie albo kliknij like!

Sprawdź nowy dział Wideo i podziel się opinią.
Autorzy z największą liczbą like