Wsparcie

Open search

wybija bezpieczniki po włączeniu płyty indukcyjnej

New Member

wybija bezpieczniki po włączeniu płyty indukcyjnej

Co może byc powodem wybijania bezpieczników po włączeniu płyty indukcyjnej SAMSUNG model-CTN464KC01.

Płyta do tej pory działała bezproblemowo,lecz od pewnego czasu nie działa i jest naprawiana na gwarancji przez

serwisantów.Wymienione moduły działają około miesiąca i następnie z powrotem zgłaszanie do serwisu.

Problem zwarcia na instalacji elektrycznej dotyczy już nie tylko mnie ale również sąsiadów na klatce schodowej. 

Rodzina moja często musi się stołowac poza domem,jest to już bardzo uciążliwe.

Proszę o radę dotyczącą rozwiązania tego problemu,może ktoś miał podobne problemy z tą płytą.

1 ODPOWIEDŹ
Expert

Dot.: wybija bezpieczniki po włączeniu płyty indukcyjnej

Cześć @kstar

Sytuacja jest bardzo nietypowa. CTN464KC01 to bardzo popularny model i nie jest bardziej awaryjny niż inne.

Czy instalacja elektryczna jest na pewno w pełni sprawna?

Jeżeli płyta jest jeszcze na gwarancji, to najlepiej ponownie zgłosić usterkę na infolinii.

Zgodnie z warunkami gwarancji wymiana sprzętu w ramach tej usługi jest możliwa w sytuacjach gdy w trakcie oględzin urządzenia technik stwierdzi, iż usterka nie jest możliwa do usunięcia.
Po stwierdzeniu powyższego przypadku, technik sporządza wniosek wymiany urządzenia i wysyła go do Działu Reklamacji firmy Samsung.

Warto więc przy zgłoszeniu zaznaczyć, by konsultant dopisał informację dla technika, że z powodu wielu napraw preferowane rozwiązanie to wymiana sprzętu.

Jeżeli gwarancja już się zakończyła, to najlepiej skontaktować się bezpośrednio z serwisem by umówić wizytę technika który sprawdzi stan płyty.

Dane kontaktowe autoryzowanych serwisów firmy Samsung w całym kraju są na poniższej stronie:
http://www.samsung.com/pl/support/servicelocation/

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, zaakceptuj ją jako rozwiązanie albo kliknij like!

Wubba-lubba-dub-dub!
Autorzy z największą liczbą like
Użytkownik Liczba like
1